wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 8081 wyświetleń

Szachy w ZSM nr 1 ( wyniki)

Dnia 09.11.2007 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrany został Półfinał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Szachach dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział  70 uczniów z 12 gimnazjów. Organizatorem Gimnazjady był Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, sędzią głównym - Zbigniew Okulewicz, sekretariat zawodów prowadzili: Regina Sulewska i Norbert Szulc. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ - GIMNAZJA

Dnia 08.11.2007 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrany został Półfinał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Szachach dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział  72 uczniów z 10 szkół podstawowych. Organizatorem Igrzysk był Zespół Szkół Miejskich nr 1  w Grajewie, sędzią głównym - Zbigniew Okulewicz, sekretariat zawodów prowadzili: Regina Sulewska i Norbert Szulc. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ - PODSTAWOWA


      Kierownik Grupy Zachodniej
                         Piotr Skawski


poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (2)

po co to 2 razy ale tak normalnie to ok tylko żedy nasza szkoła wygrała

gratuluje wszystkim i npozdrawiam klase 2b i 2ehehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.