Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 18487 wyświetleń

SUPERMARKET "Andrzej"

Andrzejkowe chrzciny na pierwsze urodziny !
Dnia 30 listopada br. „Społem” w Grajewie zorganizował I urodziny supermarketu położonego na Os. Południe 48 w Grajewie. Data nie jest przypadkowa, umyślnie właśnie w dzień Św. Andrzeja tej placówce handlowej sieci PSS, w rok po otwarciu, nadano imię „Andrzej”.

Tego dnia klientom zapewniono liczne niespodzianki. Był prawdziwy ojciec chrzestny – oczywiście Andrzej, galeria sławnych Andrzejów na ścianie m.in. Wajda, Grabowski, Gołota, Szarmach  i muzyka wykonywana przez Andrzejów: Zauchę i Rosiewicza. Atrakcją był urodzinowy tort i kawa.

- Kilka tygodni wcześniej został otwarty sklep PSS przy ul. Targowej w Grajewie, który nosi nazwę „Wiktor”, spotkało się to z bardzo dobrym odbiorem wśród mieszkańców, m.in. dlatego również sklep na os. Południe otrzymał swoje imię. Od dzisiaj nazywamy go "Andrzejem" – powiedziała prezes „Społem” Grajewo Barbara Sulewska.

e-Grajewo.pl

Zdjęcia


Reklama

Komentarze (8)

To w końcy Andrzej czy Wiktor ???????????????????????????????

jak to jaskółka a wiktor to nie tutaj tylko dalej stoi !! grajewa nie znasz ?

wiktor jest na wiktorowce przy szpitalu a ten sklep to andrzej!!

ale ty Ania .. nie orientujesz sie nawet ktory sklep to ktory otoz Wiktor jest na ul Targowej a Andrzej na południu

Ale cudowny misio

fajnie wiedziec... po fakcie

hahahah OMFG Wiktor, Andrzej, Lidl(jakieś niemieckie....) Normalnie nzawijcie reszte i fajnie będzie^^ "Mamo ide do Andrzeja..." LOL!

Jak to dobrze, że Andrzej jest tak blisko, a kiedy będzie BASIA?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.