Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10852 wyświetleń

Sukces społeczników z Grajewa

To była już piąta edycja konkursu wojewody podlaskiego. Konkurs  ma promować wspaniałe pomysły i równie wspaniałych  ludzi. Tych, którzy wcielają te pomysły w życie, którzy aktywnie działają w swoim lokalnym środowisku na rzecz innych. To niezwykli ludzie, ze społecznym zacięciem i wielkim zapałem.  Chodzi o to, żeby ci, którzy mają wspaniałe pomysły, chęci i energię do działania byli docenieni, żeby nie stracili swojego zapału. Ważne jest też, aby inni szli za ich przykładem.
Do konkursu można było zgłaszać inicjatywy w 4 blokach tematycznych: inicjatywy edukacyjne i sportowe, na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego, z zakresu polityki społecznej i na rzecz ochrony środowiska. W tym roku zgłoszono ich 50.

 
W czwartej kategorii - Inicjatywy na rzecz ochrony środowiska zwycięzcą jest  Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie za inicjatywę „Godzina dla ekologii”
wrotapodlasia.pl


Wielki sukces  społeczników z Grajewa
Traktujemy to jako sukces społeczników z Grajewa, to dla nich chcemy podziękować za zaangażowanie, wsparcie i dobre słowo. Bez nich nie zrealizowalibyśmy aż tylu akcji. – to jest sukces nas Wszystkich. Cieszymy się, że nasza działalność społeczna została doceniona w Białymstoku, bo w Grajewie różnie z tym bywa - polityka najczęściej wygrywa. Jeśli chcesz działać społecznie, skontaktuj się z nami cis@cis.grajewo.pl


FOT.Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie.

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (8)

To są społecznicy?

No taak, to są jak w tekście wyżej "wspaniali ludzie"...
przecież
(o matko, niektórzy to dopiero mają parcie).

Gratulacje!!!!
Trzymać tak dalej i nie zwracać uwagi na głupie komentarze.

WIELKIE GRATULACJE - wypracowaliście swój sukces. Trzymac TAK DALEJ.

To teraz sie zacznie, jak zareagują ...., w tym mieście wiadomo kto tylko może działać

Dzięki za ciepłe słowa do wolontariatu

"społeczników" buahahah

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.