niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 11315 wyświetleń

Sukces grajewskich licealistów

Sukcesem okazał się udział uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie w Konkursie „Łomżyński Biznesplan”. Konkurs ogłoszony przez Instytut Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży skierowany był do uczniów szkół średnich z obszaru byłego województwa łomżyńskiego. Z Liceum Ogólnokształcącego na konkurs wysłano 11 biznesplanów. Kapituła Konkursu wyłoniła trzech laureatów, w tym: dwóch z LO Grajewo i jednego z LO Wysokie Mazowieckie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się  17 czerwca 2010 r. Marcin Kowalczuk - uczeń klasy II D - otrzymał cyfrowy aparat fotograficzny o wartości 1600 zł. Natomiast Adrian Mroziewski - tegoroczny maturzysta - kamerę cyfrową o wartości 1820 zł. Nagrodzony kamerą biznesplan dotyczył uruchomienia produkcji folii i siatek technicznych z surowców wtórnych. Projekt Marcina dotyczył założenia firmy usługowej - Agencji Pośrednictwa Pracy. Nagrodzone prace zostały sprawdzone w programie antyplagiatowym.

Konkurs realizowany był w ramach projektu „Nowe Aspiracje – zmiana postaw i kompetencji uczniów” (projekt współfinansowany przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego).

Gratuluję laureatom i dziękuję wszystkim uczniom za udział w Konkursie – opiekun merytoryczny – Krystyna Wyłuda

 

Komentarze (7)

no i gratulacje! :)

Gratulacje Marcin!

gratulacje kowal :D

gratulacje Marcinku ! ;D

MARCIN SUPER GRATULUJEMY

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.