Sport

  • 10 komentarzy
  • 12947 wyświetleń

Sukces dziewcząt z "Wissy"

Drużyna dziewcząt MLEKPOL, "WISSA", Bank Spółdzielczy Szczuczyn w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową  uczestniczyła po raz pierwszy w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w Mońkach w dniu 18 października 2009 r.

Turniej okazał się szczęśliwym dla młodych zawodniczek, które zwyciężyły w turnieju zaś miano najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Aleksandra Lidner.

Drużyna w turnieju uczestniczyła w składzie: Patrycja Sokołek, Klaudia Chilińska, Marlena Świątek, Patrycja Wiśniewska, Karolina Niebrzydowska, Wioleta Wszeborowska, Aleksandra Lidner, Julia Pawluk, Paulina Rydzewska, Monika Gałecka, Aleksandra Januszewska, Alicja Niebrzydowska.

Trenerem drużyny jest Krzysztof Jaworowski.

 

Kolejny turniej o Puchar Prezesa MLKS "Wissa" odbędzie się w dniu 25 października b.r. (niedziela) o godz. 10.00 na stadionie miejskim w Szczuczynie.

 

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (10)

No no dopiero zaczęły a już jakie wyniki!!!Szacun dziewczyny:)
Powodzenia!!!

O.o.o.. Jeszcze ja w tych dresach chodziłam 4 lata temu :D
Gratuluje!

dresy to nic ale puchar to coś chociaż że graliśmy na dwie drużyny puchar wygraliśmy wszyscy :) Pozdrowionka

A na nastepnym sie tez nie damy bo ;

może w niedziele też wygramy
:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.