Wiadomości

Sukces dyr. B. Ciszewskiej

Sukces dyr. B. Ciszewskiej
W piątek 17 grudnia odbył się finał konkursu ogłoszonego przez minister edukacji narodowej Katarzynę Hall "Szkoła obywateli" dla dyrektorów szkół o nagrodę im. Anny Radziwiłł za działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.

Celem konkursu jest promowanie i popularyzowanie w środowiskach szkolnych postaw służących budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Laureatem województwa podlaskiego została dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Sybiraków w Grajewie Barbara Ciszewska. Na uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w Warszawie, zostali zaproszeni: nagrodzona dyrektor PG 2, podlaski kurator oświaty Jerzy Kiszkiel oraz burmistrz miasta Grajewo Adam Kiełczewski.

- Jestem dumny, że grajewska szkoła osiągnęła taki sukces, będę starał się wspierać szkoły w kształtowaniu postaw obywatelskich młodzieży – powiedział burmistrz.

A. Kiełczewski odbył także spotkanie z posłami PO Damianem Raczkowskim oraz Jackiem Żalkiem, na którym - jak mówi - były omawiane kierunki rozwoju naszego miasta.Gratulujemy!

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.