wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

  • 36 komentarzy
  • 32643 wyświetleń

Studniówki 2016

W sobotę 23 stycznia na studniówce w Dworku Victoria bawili się uczniowie ostatnich klas Zespołów Szkół nr 2 w Grajewie oraz ZS w Wojewodzinie. 

Długie przygotowania, nieustanne próby i ciężka praca zostały ukoronowane jedynym i niezapomnianym wieczorem, jakim jest bal studniówkowy!

Portal e-Grajewo.pl dziękuje za zaproszenie

Zespół Szkół w Wojewodzinie istnieje od 1963 r. Historia szkoły jest wynikiem przeobrażeń, które dokonały się i dokonują w Polsce. Od 1 września 2002r. zmieniona została nazwa szkoły na Zespół Szkół w Wojewodzinie a 17 czerwca 2007 roku szkole nadano imię Ks.Jana Krzysztofa Kluka. Organem prowadzącym szkołę jest Starostwo Powiatowe w Grajewie. W chwili obecnej w szkole uczy się ponad 300 uczniów w 12 oddziałach. Nad procesem edukacyjno-wychowawczym czuwa 30 nauczycieli i wychowawców. Od 1 września 2010 roku dyrektorem szkoły jest mgr Zdzisława Choynowska,

GALERIA ZDJĘĆ (Wojewodzin) cz. I

GALAERIA ZDJĘĆ (Wojewodzin) cz. II

 

Zespół Szkół Zawodowych istnieje od 1995 r. W skład Zespołu weszły dwa typy szkół : Technikum Technologii Żywienia (dwa oddziały) i Liceum Handlowe (dwa oddziały). 01 września 2002 szkoła zmieniła nazwę na Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie i tego samego roku został wybudowany i przyjęty do użytku kompleks sportowo-dydaktyczny połączony z nowym budynkiem dydaktycznym. Funkcję dyrektora szkoły pełni mgr inż. Marzena Joanna Sulkowska.

 

GALERIA ZDJĘĆ (ZS nr 2) cz. I

GALERIA ZDJĘĆ (ZS nr 2) cz. II

 

Studniówka LO w Grajewie (24.01.2016)

prześlij swoje zdjęcie ze Studniówki

 na adres biuro@e-grajewo.pl   lub wyślij za pomocą  formularza

 

 

Studniówki 2015

Studniówki 2005-2014

wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (36)

Pozdrowionka dla TYSI i MICHALA,piekna z was para

Wojewodzin najwyższa nota w tym roku,jest na co popatrzeć.Wielka klasa,szyk i elegancja.

dwie studniowki w jednym lokalu? porażka

Jest takie znane powiedzenie: "Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci, kim jesteś". Ja już dawno sparafrazowałam je w odniesieniu do studniówek w następujący sposób: "Pokaż mi zdjęcia ze studniówki, a powiem ci, jaką renomę ma twoja szkoła". W szkołach, które się liczą, w których jest wysoki poziom, do których niełatwo się dostać- na studniówkach pełna klasa- dziewczyny w ciemnych (czarnych, granatowych) sukienkach- krótszych, dłuższych, ale stonowanych pod względem kroju i koloru; w szkołach / łatwo dostępnych,/- pstrokacizna: róże, seledyny, jaskrawe niebieskie, rażące czerwienie, plecy odkryte aż do pasa, długości przenajróżniejsze- jednym słowem masakra. Nie wiem, czy we wcześniej wymienionych szkołach nauczyciele sugerują ubiór dziewczyn czy też one same mają lepsze poczucie smaku, a w każdym razie różnicy nie da się nie zauważyć. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w pięknych naprawdę studniówkowych kreacjach. Macie naprawdę dobry gust;)

Tosiu, w niektórych szkołach, niekoniecznie tych dobrych, stroje są narzucane przez organizatorów studniówki. Zgadzam się jednak, że dziewczyny w długich ciemnych sukienkach wyglądają najładniej i najbardziej adekwatnie do okazji ;)

W jakiej sali studniówkę miała szkoła z Wojewodzina ?

do anakara porażką to jest twój komentarz, w czym jest problem ? W tym że na górnej sali był Wojewodzin ,a na dolnej Jednostka. A swoją stroną Wojewodzin górą- same KSIĘŻNICZKI po prostu

Doriii Syrenko Wyglądałaś przepięknie ;) Pozdrawiam

No no uczniowie z Jednostki w tym roku się nie popisali ze strojami ..

do Tosi: To, że dziewczyny chcą ładnie wyglądać, niekoniecznie w ciemnych strojach, znaczy, że są na niskim poziomie? hahahaha co ty masz w głowie? pustke?
Nie każda dziewczyna czuje się dobrze w czarnym :)

Kolega z czerwoną muchą i szelkami mega hehe super.. dx :)

Ahhh ludzie nie macie już o co się czepiać. Każdy decyduje za siebie. I to on wie co mu się podoba a co nie.

Studniówka po prostu super!!!
Wojewodzin umie się bawić, chłopaki jesteście super w tańcu, świetnie było, wszyscy wyglądali pięknie. Najlepsza impreza!

Do osób którzy za rok mają studniówkę: Jeśli chcecie się bawić prze dobrej muzyce nie bierzcie dj które grał w tym roku w jednostce.

Jednostka w tym roku bawiła się NAJLEPIEJ !!! 1.

Młodzież cudowna , bal studniówkowy super .... żal tylko , że po skończeniu szkoły , nawet studiów trzeba albo wyjeżdżać za pracą albo iść za marne grosze pracować . Marna przyszłość tego pokolenia .

TOSIA ma stuprocentową rację. Idealnie trafiłaś w sedno. To prawda, tam gdzie szkoła trzyma poziom, albo młodzież jest bardziej rozgarnięta i ma lepsze wyczucie stylu i tego 'co wypada a co nie' albo nauczyciele starają się nauczyc kultury, reprezentacji i elegancji. Od lat tutejsze studniówki to pstrokacizna jak na balu przebierańców, wymalowane twarze, ponawieszane kolczyków i dodatków. Wygląda to kiczowato, oczywiscie niby wszystko wolno tylko czy wypada? Nauczyciele przyszlych maturzystow powinni trochę wiekszą uwagę przyłozyc do wychowywania mlodziezy i do reprezentacji szkoły. Tak samo te czerwone cos na głowach chłopców..to podwiązki? W takim razie rozumiem że to bal inicjacji seksualnej? Czy wieczór panienski, a może zbiorowe oczepiny? To wizytówka szkoly..niestety bardzo marna

Za to dj,który grał na studniówce zs w Wojewodzinie-super.gorąco polecam :)

Pozdrawiam Ewę z IVe. Wyglądałaś przepięknie ;)

Pozdrawiam Aleksandrę O z Wojewodzina. Mam nadzieję, że bawiłaś się równie dobrze jak wyglądałaś ;)

Dziewczyna w granatowej sukience z naszyjnikiem w kółeczka jestes na zdjęciu grupowym na samym dole pierwsza z prawej strony jesteś Boska :P

Tez się zastanawiam , czy to wesele z oczepinami czy studniówka. Masz rację abso.

Dziewczyna ze zdj nr 8 wyglądała meggggaaaa

nudno było w wojewodzinie dj słaby mała sale długie przerwy na jedzenie i dużo osób siedziało przy stolikach pozdrawiam ;)

Do vesly nie chce mi sie pisac długiego komentarza w którym bym pojechał po tobie jak po imigrantach ale powiem krótko o na temat ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BUUUŁŁŁ

Pewnie, według was młodzi powinni ubierać się na czarno - to dopiero żałosne podejście. Jakbyście nigdy młodzi nie byli, ale na pewno teraz zgorzkniali. Może w ogóle wróćmy do średniowiecza i niech kobiety chodzą w workach pokutnych? Tam dopiero były stonowane kolory :D

Dziewczyno z jednostki w czerwonej sukience, usta koloru czerwonego jestes piękna .

To studniówka a nie stypa kolor i długość dowolna.Bardzo dobrze , każdy kładzie to w czym mu dobrze i świetnie się czuje. Jest takie powiedzenie ładnemu we wszystkim ładnie a brzydkim i zakompleksionym to tylko została mściwa jadka.

Dziewczyno z jednostki liceum w granatowej, krótkiej sukience ze złotymi dodatkami jesteś śliczna. Zakochałem się.

do osoby towarzyszącej, skoro Ci się nie podobało to było wyjść, według nas, maturzystów było super, nam się podobało, a Ty nie jesteś ważną osobą, bo byłaś tylko zaproszoną, więc podziękuj dla partnera/partnerki, że zechciał z takim mułem iść, skoro siedziałeś/ siedziałaś przy stole, a inni się bawili. NAPRAWDĘ BYŁO SUPER, WOJEWODZIN GÓRĄ!!!

Prawda w tym roku ze wszystkich klas maturalnych na pierwszym miejscu jest studniówka z Wojewodzina ,młodzież wyglądała pięknie adekwatnie do imprezy.Oby matura poszła Wam tak super jak studniowka.

Paulina chyba masz cichego wielbiciela.

Panowie nigdy nie ubierajcie muszki czy krawata do koloru sukienki partnerki totalnt szok .

Oglądałam zdjęcia ze wszystkich studniówek tegorocznych i każdy uczestnik wyglądał wspaniale.
I widać że wszyscy się fantastycznie bawili i to jest ważne. Bo potem każdy pójdzie swoją drogą. Więc szkoda czasu i energii na mówienie "kto lepszy a kto gorszy" bo i tak to potem nie ma żadnego znaczenia. Maturzystom tegorocznym życzę zdanej pomyślnie matury . ;) pozdrawiam serdecznie wszystkich . pa

Wojewodzin klasa

Jednostka najlepiej się bawiła. Wielka klasa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.