Kultura i rozrywka

Studniówka ZS w Niećkowie

6 lutego 2016 r. w Restauracji "Biesiadna" w Szczuczynie odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół w Niećkowie.

Na jednej z ważniejszych uroczystości w życiu bawili się uczniowie ostatnich klas sto dni przed Maturą. Z ust zaproszonych gości, kadry pedagogicznej oraz rodziców padały życzenia wysokich wyników w nauczaniu, pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości, dostania się na studia, następnie sukcesów zawodowych i mądrych decyzji życiowych.

Młodzi dziękowali opiekunom nauczycielom oraz dyrekcji za przeprowadzenie przez kilka lat nauki.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

foto, wideo e-Grajewo.pl

 

Zespół Szkół w Niećkowie jest placówką oświatową z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Szkoła posiada nowoczesny system klasopracowni zawodowych, w których uczniowie mogą poznawać nowoczesne technologie związane z poszczególnymi kierunkami kształcenia. Placówka stara się łączyć doświadczenia zdobyte wcześniej, wnikliwą obserwację teraźniejszości i twórcze myślenie o przyszłości. Uczniowie z powodzeniem radzą sobie na egzaminach zewnętrznych i jako nasi absolwenci wybierają różnorodne kierunku na uczelniach wyższych.

Szkoła posiada własna bibliotekę wraz z czytelnią i Komputerowym Centrum Informacyjnym. Cały obiekt składa się z pięciu budynków: zajęć ogólnokształcących, zajęć zawodowych, hali sportowej, hali zajęć praktycznych i zabytkowego dworku, w którym również odbywają się zajęcia lekcyjne. Cały ten kompleks edukacyjny położony jest na 11 hektarach malowniczej ziemi podlaskiej.  Bezpieczeństwo, miła i przyjazna uczniowi atmosfera, konkretność i słowność, dobre przygotowanie do wejścia na rynek pracy oraz liczne zajęcia pozalekcyjne, to podstawowe atuty Zespołu Szkół w Niećkowie.  Każdy z uczniów ma możliwość skorzystania z Internatu szkolnego (120 miejsc).

 

Studniówki 2016

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.