Sport

  • 15 komentarzy
  • 16168 wyświetleń

Strzelali w Niećkowie

PÓŁFINAŁY GIMNAZJADY  WOJ. PODLASKIEGO  W STRZELECTWIE SPORTOWYM
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt
konkurencja KPN 20


Komosińska Joanna PG Wąsosz 148
Semborowska Joanna PG Wąsosz 123
Sadowska Karolina PG Wąsosz 73
Stryjecka Jowita PG Rajgród 69
Kalicka Dominika PG Rajgród 65
Waszkiewicz Paulina PG 3 Grajewo 54
Kaszak Weronika PG Radziłów 48
Grzymała Eliza PG Radziłów 45
Budna Joanna PG 2 Grajewo 38
Mocarska Diana PG Radziłów 36
Kiełczewska Sylwia PG 1 Grajewo 30
Zimińska Agata PG Rajgród 29
Sulkowska Natalia PG 2 Grajewo 28
Górska Diana PG 1 Grajewo 28
Kaczyńska Monika PG 3 Grajewo 25
Jamińska Agnieszka PG 2 Grajewo 20
Brzósko Monika PG 1 Grajewo 18
Wróblewska Katarzyna PG 3 Grajewo 15

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
Id    Szkoła    SUMA    Opiekun
1.    PG Wąsosz    344    Jacek Jaworowski
2.    PG Rajgród    163    Sebastian Miller
3.    PG Radziłów    129    Mariusz Kaszak
4.    PG 3 Grajewo    94    Henryk Wielgat
5.    PG 2 Grajewo    86    Artur Kłos
6.    PG 1 Grajewo    76    Mariusz Wielgat


Klasyfikacja indywidualna chłopców
konkurencja KPN 20


Kowalewski Łukasz PG Wąsosz  134
Zaborowski Artur PG Wąsosz  124
Kossakowski Krystian PG Radziłów  91
Tarnacki Jakub PG Wąsosz  86
Wróblewski Patryk PG 2 Grajewo  84
Michałowski Mateusz PG Radziłów  52
Kosmaczewski Adrian PG Radziłów  48
Maciorowski Damian PG 3 Grajewo  46
Jamiński Grzegorz PG Rajgród  44
Świderski Rafał PG Rajgród  43
Makowski Damian PG 1 Grajewo  38
Sulima Rafał PG 1 Grajewo  35
Mieczkowski Artur PG Rajgród  32
Mikulski Piotr PG 2 Grajewo  25
Gładkowski Jakub PG 1 Grajewo  20
Cybulski Michał PG 3 Grajewo  16
Zalewski Daniel PG 3 Grajewo  12
Szymanowski Krzysiek PG 2 Grajewo  9

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW
Id    Szkoła    SUMA    Opiekun
1.    PG Wąsosz    344    Andrzej Jaworowski
2.    PG Radziłów    191    Aneta Michałowska
3.    PG Rajgród    119    Sebastian Miller
4.    PG 2 Grajewo    118    Artur Kłos
5.    PG 1 Grajewo    93    Mariusz Wielgat
6.    PG 3 Grajewo    74    Henryk Wielgat

 
Organizator składa serdeczne podziękowanie dyrekcji Zespołu Szkół w Nieckowie za udostępnienie obiektów , oraz sprzętu na przeprowadzenie zawodów rangi wojewódzkiej, oraz sponsorom:
1. Bank Spółdzielczy w Szczuczynie   (nagrody w formie medali i pucharów)
2. E-GRAJEWO.PL (OPIEKUN MEDIALNY)

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW  mgr Marek Hanc

 

 

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (15)

znowu Wąsosz wygrał ?

Dziewczyny z Wąsosza Są najlepsze brawo dziewczynki:)

Bardzo dobrze zorganizowane zawody.

Czemu niektórzy uczestnicy zawodów startowali w strojach typowo zawodniczych (kurtki i rękawice strzeleckie) , a inni w dresach? to nie równe szanse już na starcie.... nie znam regulaminu zawodów... ale.....wg. mnie to nie fair.... i czy to nie przydadek tylko , że Ci zawodnicy strzelali też z nowszego sprzętu ?

Do wątpiący.
Przepisy wszystko regulują więc poczytaj sobie, a to że gimnazjaliści niektórzy strzelali z prywatnej broni nauczyciela, która spełnia warunki narzucone przepisami PZSS
, to tylko życzyc wszystkim uczniom , żeby uczyli ich tacy nauczyciele, którzy potrafią inwestowac nie tylko wiedzę w rozwój młodego człowieka.

Dziękuje za odpowiedź :) , mam tylko jedna uwage : nie strzelano z "broni"... używajmy popularnwej nazwy : wiatrówka.. :)

Zgadzam się , ale nie tak do końca, bo fachowo powinniśmy posługiwac się nazwą " karabin pneumatyczny". Miło, że mamy coraz większe grono osób interesujących się strzelectwem sportowym w naszym powiecie. Jest to bardzo optymistyczny symptom i dobrze wróży na przyszłośc.
pozdrawiam

A czemu nie ma wśród wyników naszego Szczuczyńskiego gimnazjum? Jak tam nasi reprezentanci?

Zawody były przeprowadzone sprawnie i chwała za to organizatorowi. Nie wszysto jednak było w porzadku. Uczniowie dwóch szkół strzelali z broni, którą znali, chociaż to nie była ich broń, ani ich opiekunów nie losowali broni tak jak inni. uczniowie innych szkól skazani byli na losowanie broni przygotowanej przez organizatora i to już stawiało ich w gorszej pozycji wyjściowej. Ponadto jedna wiatrówka była niesprawna i nie powinna znależć się na zawodach takiej rangi. Osoby które ją wylosowały nie miały szans na dobry wynik. Z tego powodu wyniki tych zawodów są niesprawiedliwe i krzywdzące dla niektórych drużyn

do pechowa zawodniczka.
Losowane były stanowiska, a nie karabiny.To, że niektórzy strzelali z karabinów prywatnych, to chwała ich dyrektorom i nauczycielom, że chcąc przygotowac uczniów do zawodów potrafili dotrzec do osoby, która interesuje się strzelectwem sportowym i posiada prywatne karabiny pneumatyczne. Na pewno nie udostępnię drogiego sprzętu strzeleckiego tzw zawodnikom z przypadku, więc proszę o zrozumienie. Jednocześnie mam radę na przyszłośc, poproście nauczycieli, a jeszcze lepiej rodziców, żeby wam takie karabiny kupili i nie będzie problemów. Ewentualnie zapiszcie się do sekcji strzeleckiej przy UKS "SPARTAKUS" przy ZS w Nieckowie. Wtedy potrenujecie strzelectwo sportowe i będziecie mogli zdobywac dobre miejsca w takich zawodach.
Nie zgadzam się z Tobą, że jesteś pechowa. Po prostu może uczysz się w szkole, w której nie tak do końca nauczyciele interesują się rozwojem psycho-motorycznym młodego człowieka, oraz rozwijaniem jego zainteresowań.
pozdrawiam

Do Sędzia. Dla nie losowanie stanowiska jest równoznaczne z losowaniem broni, która na nim się znajduje. Ja wylosowałam broń niesprawną z której uzyskałam wynik gorszy kilkakrotnie niż na zawodach powiatowych i na treningach pod kierunkiem mego nauczyciela. Niestety jego wiatrówka nie spełnia wymagań regulaminowych aby strzelać z niej na zawodach. Interesuje mnie strzelectwo i chciałabym kupić własna wiatrówkę. Proszę napisać mi gdzie mogę kupić wiatrówkę z której już można by postrzelać i na zawodach. Ile taka wiatrówka może kosztować i czy trzeba na to jakieś zezwolenie. Z góry dziękuje za informacje. Pechowa zawodniczka

do pechowa zawodniczka. Nowa dobra wiatrówka kosztuje około 5000 zł (pięć tysięcy). urzywaną można kupić za około 3 000 zł. Mogę sprowadzić taką wiatrówkę za około 2 500 zł, ale to dopiero sierpień , wrzesień 2010. Na zawodach powiatowych akurat waszej szkole pożyczyłem własną wiatrówkę i nawet słowa dziękuję nie otrzymałem od opiekunów, więc sorki bardzo, że nie udostępniłem Wam w zawodach wyższego szczebla. Strzelaliście z wiatrówki prywatnej wartej 2 500 zł. i żadnego dziękuję. Myślę , że mnie rozumiesz ( nie jestem św Mikołajem.). Cieszy mnie, że interesujesz się strzelectwem sportowym i masz poparcie rodziców. Jak masz jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem na zawodach 7.11.2009 r.
pozdrawiam Cię i rodziców.

do sędzia. Bardzo dziękuję za informacje o wiatrówkach lecz nie wiem jeszcze, czy będzie mnie na nią stać. Natomiast jeśli chodzi o zawody powiatowe, to strzelaliśmy z jednej z trzech wiatrówek z bocznym naciąganiem więc chyba to nie my strzelaliśmy z pańskiej. Prawdopodobnie myli mnie pan z inną szkołą. Pozdrawiam w imieniu swoim i rodziców.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.