Kraj

Strzelał do gołębi

29-latek strzelając z wiatrówki do gołębi uśmiercił dwa ptaki. Nietrzeźwego mężczyznę zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poinformowany został o osobie, która strzela do gołębi w jednym z bloków przy ulicy Daszyńskiego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam na jednym z balkonów znaleźli dwa martwe ptaki. Mundurowi szybko ustalili z jakiego mieszkania mogły paść strzały i zatrzymali w nim nietrzeźwego 29-latka. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto podczas przeszukania jego mieszania funkcjonariusze zabezpieczyli wiatrówkę i pudełka ze śrutem. 29-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzuty uśmiercenia zwierząt oraz uszkodzenia mienia. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.– oficer prasowy KMP w Suwałkach

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.