Sport

  • 8 komentarzy
  • 10005 wyświetleń

Street Workout Park (wideo)

23 sierpnia br. w Parku Solidarności oficjalnie oddano do użytku Street Workout Park. Drabinki, rury, poręcze, koła gimnastyczne - to tylko niektóre elementy zestawu do treningu.  

Podczas otwarcia pokaz "tricków" na drążkach zaprezentowała miejscowa grupa młodzieży, specjalizująca się w tej dyscyplinie. Z obiektu może korzystać każdy z nas :).

Street workout opiera się na kalistenice, gdzie wykorzystywana jest masa własnego ciała. To znane wszystkim  pompki, podciągnięcia na drążku, przysiady i brzuszki. Jednak katalog jest nieograniczony. Specjaliści twierdzą, że odpowiednie zestawienie prostych ćwiczeń daje niewiarygodne rezultaty, jest przystępne dla każdego oraz cechuje się niezwykle niską urazowością. Trening street workout harmonijnie rozwija układ mięśniowy, kostno - stawowy oraz doskonale pobudza układ krążenia.e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 25 września 2023

ORLĘTA Czyżew - WARMIA Grajewo 3:4

Komentarze (8)

Wszystko fajnie, ale przydałoby się tam podłoże tartanowe, a nie piach i trawa - po deszczu będzie błoto i pies z kulawą nogą z drabinek nie skorzysta.

Na wsi tartan????? weź Pan nie żartuj. ;)

nazywajcie rzeczy po imieniu, a przede wszystkim po polsku

i to jeszcze w takiej lokalizacji gdzie nieciekawe towarzystwo chodzi ja to dziekuje

Czy my Polacy nie mamy swojego języka, gdzie są polskie nazwy

Ludzie wy tylko narzekacie po deszczu żadnego błota nie ma( wuwuwu ) , a te nieciekawe towarzystwo tam nie chodzi ( michał ) a że to są nazwy angielskie to nie jest jakiś problem ( janek , polonista ) ale wiadomo każda wymówka jest dobra ja osobiście czasem tam chodzę z kolegami jest spokojnie miejsce jest ok a że komuś to nie pasuje to wiadomo dobrze jest ponarzekać czasami prawda.
ps. pozdrowienia dla psełdoużytkowników

W Grajewie mieszka liczna mniejszosc angielska stad wiele nazw(wydarzenia sportowe, turnieje gier komputerowych itp.) jest w tym jezyku. Podejrzewam, ze za pieniadze tych Anglikow zostal zbudowany ten zestaw do cwiczen dlatego maja prawo nazwac go po swojemu. Uszanujmy tych Anglikow i ich wlasnosc.

Ok to dla tych co nie znają angielskiego ten zestaw urządzeń nazywać sie będzie ULICZNA SIŁOWNIA. lepiej się nie da przetłumaczyć. Pozdrowienia z Londynu :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.