środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11358 wyświetleń

Straż Miejska informuje

Komenda Straży Miejskiej w Grajewie informuje, że w dniach 27.11.2006 r. - 06.12.2006 r. odnotowano  21 zdarzeń w tym 11 ze  zgłoszeń od mieszkańców.


W dniu 29.11.2006 r. w związku ze zgłoszeniem mieszkańców z Os. 1000.lecia  zobligowano właściciela pojazdu, który posiadał znaki nieużytkowania i z którego były widoczne wycieki płynów do usunięcia z parkingu.


W dniu 30.11.2006 r. podczas patrolowania ulicy Skośnej zauważono wydobywający się dym ze śmietnika, powiadomiono administratora celem zabezpieczenia.


W dniu 06.12.2006 r. otrzymano sygnał, że przy wejściu do Szkoły Podstawowej Nr 2 przebywają bezpańskie psy, po dotarciu na miejsce i przeprowadzeniu czynności wyjaśniających ustalono właściciela jednego z psów, wobec którego zastosowano postępowanie mandatowe.

W dniu 06.12.2006 r. otrzymano sygnał, że za budynkami na Ul. Ełckiej przy ścianie wybudowano szałas w którym prawdopodobnie przebywa bezdomny-prowadzone są czynności wywiadu wśród mieszkańców celem ustalenia osoby.


Przyjęto i przekazano odpowiedzialnemu wydziałowi sygnały o miejscach przebywania bezpańskich psów.
W trakcie czynności w rejonach szkół ujęto i doprowadzono do szkoły 7 osób.
 Ponadto strażnicy poza prowadzeniem czynności w zgłaszanych sprawach na bieżąco patrolowali teren miasta mając na uwadze okolice szkół, a w piątek szczególną uwagę zwrócono na tereny targowe. 
                                                                                                            
      
Komendant Straży Miejskiej
      Wojciech Formejster

Komentarze (2)

heee z ty bezdomnym to dobre... :)

dajcie człowiekowi żyć anie zaraz będzie żeby sie wyprowadzal .....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.