Kraj

Stracił panowanie nad autem

Policjanci pracowali na miejscu poważnego wypadku, do którego doszło 09.02 wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 651 w miejscowości Galwiecie, w gminie Gołdap. Cztery osoby trafiły do szpitala po tym, jak kierowca mercedesa stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

Czworo młodych mieszkańców Gołdapi ucierpiało w wypadku, do którego doszło 09.02 przed godz. 22.00 na drodze wojewódzkiej nr 651 w miejscowości Galwiecie. Z nieustalonych dotąd przyczyn jadący w kierunku Dubeninek 19-letni  kierowca mercedesa stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Aby wydobyć go z wraku pojazdu, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Suwałkach. Jego nastoletni pasażerowie z ogólnymi obrażeniami trafili do szpitali w Ełku i Olecku.  -opisuje KPP w Gołdapi.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.