niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11614 wyświetleń

Stracił panowanie nad autem

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na trasie Bałamutowo-Jeziorowskie dziś przed godziną 9:00. Kierowca toyoty hilux wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował w rowie. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala. 

Do wypadku drogowego doszło na trasie Bałamutowo-Jeziorowskie. Oficer dyżurny otrzymał informację o tym zdarzeniu przed 9:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierowca samochodu marki Toyota Hilux na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pojazd dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Samochodem podróżowały trzy osoby, to mieszkańcy gminy Budry. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy. 
Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (2)

takim pojazdem nie wypada jechać ostrożnie

Brawo narazie jednego kretyna mniej na drodze jeszcze ze 100 tys takich i moze bedzie bezpieczniej na drogach ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.