piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9975 wyświetleń

Staż w policji

W Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz w Sekcjach Prewencji jednostek podległych KWP w/m, realizowanych jest szereg długofalowych programów i działań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Są to działania edukacyjne, informacyjne ale także alternatywne, skierowane do wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym po licealistów i studentów. Programy te są realizowane od kilku lat i śmiało można powiedzieć, iż są to narzędzia sprawdzone... więcej


KPP Grajewo


Komentarze (1)

i po co te dziaBania a przynajmniej mówienie o tym jak i tak efektów niewida
od 2-ch lat codziennie widze takie z,
+
achowania grajewskiej mBodzieZY ZE WLOS MI SIE NA GLOWIE JEZY A NAJGORSZE JEST TO ZE PANUJE TOTALNA DESTRUKCJA A ANI POLICJI ANI DZIALANIA RODZICOW NIEWIDAC A SZKODA . MAM PELNO GLOWE POMYSLOW JAK ROZWIAZAC PROBLEMY Z MLODZIEZA ALE NIE MAM ANI WYKSZTALCENIA PSYCHOLOGICZNEGO ANI NIE JESTEM POLICJANTKA A SZKODA BO TU NIE POTRZEBA SZKOLEN BIURKA .TU POTRZEBNE JEST DOSWIADCZENIE ZNAJOMOSC ZACHOWAN DZIECI I MLODZIEZY .DZIECKU NIE WYSTARCZY DAC JESC I ZLOTOWKE NIEWIADOMO NA CO PRZEZNACZONA. APELUJE DO CALEJ SPOLECZNOSCI NIE PATRZMY SPOKOJNIE NA POWOLNE KONANIE NASZYCH NASTEPCOW POKAZMY IM SWIATELKO W TUNELU NIE NEGUJMY ICH TYLKO .POMOZMY IM !!!!!!!!!!!!! APELUJE DO RODZICOW DZIADKOW A NAJBARDZIEJ DO SAMYCH SIEBIE I NIE OGLADAJMY SIE NA POLICJE I SADY TE DZIECI NIE RODZA SIE ZLE ONE SA ZLE KREOWANE POLECAM SWOJA POMOC . CHETNIE ZOSTALABYM KURATOREM SPOLECZNYM TYLKO NIEWIEM JAK DO TEGO SIE ZABRAC . BEDE WDZIECZNA ZA JAKOKOLWIEK POMOC W TEJ SPRAWIE .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.