środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 8465 wyświetleń

Stary–nowy Zarząd KS Warmii

STARY – NOWY ZARZĄD KS WARMIA GRAJEWO

  W poniedziałek odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Klubu Sportowego Warmia Grajewo. W jego trakcie podsumowano działalność klubu za ostatnie cztery  lata i wybrano Zarząd, który działać będzie do 2020 roku.

  Na początku zebrania Janusz Szumowski - sekretarz klubu przedstawił działalność Zarządu od jesieni 2012 roku. W tym czasie drużyna piłkarska grała w III lidze z której spadła w wyniku reformy rozgrywek w tym roku. Do tego powołano Akademię Piłkarską, a największym sukcesem było zlikwidowanie zadłużenia wobec różnych organów i instytucji. To sprawia, że jego działania były prowadzone w dobry zakresie.

  W dyskusji Dariusz Latarowski – burmistrz miasta podkreślił, że Warmia Grajewo, to dobra marka miasta i lokalne władze samorządowe w miarę swych możliwości będą nadal wspierać działalność i pomagać w zakresie swych możliwości. Podkreślano też, że przed nowym Zarządem stoi wiele trudnych wyzwań i zadań. M. in. należy pozyskać strategicznego sponsora lub wykorzystać inne możliwości pozyskiwania pieniędzy, należy zadbać o większą frekwencję na meczach piłkarskich,  dobrze i efektywnie współpracować z samorządem lokalnym i MOSiR, prowadzić właściwą gospodarkę finansową, by ponownie nie wpaść w zadłużenie. Do tego warto powalczyć w IV lidze o awans na wyższy szczebel rozgrywek oraz zachować w jakiś godny sposób pamięć o tych, którzy byli w Warmii, a teraz już nie żyją.

  Wybrano też nowy Zarząd, który pracować będzie w starym składzie. I tak prezesem nadal będzie Krzysztof Piekarski, a funkcję sekretarza powierzono Januszowi Szumowskiemu. Członkami Zarządu pozostali Wojciech Dulgis i Wojciech Nietupski.

  Teraz przed nimi wiele pracy i warto im pomóc, bo Klub Sportowy Warmia Grajewo zasługuje na wsparcie i przychylność w naszym mieście i okolicy.

                                                                                                                                                   WJ

Na zdjęciu od lewej: Janusz Szumowski, Krzysztof Piekarski, Wojciech Nietupski i Wojciech Dulgis.

Komentarze (7)

proszę was.....

Fajnie ze sa tacy ludzie ktorzy robia to z pasja nie majac zadnych korzysci majatkowych. Coraz mniej takich w naszych czasach

No właśnie Szumowski byl prezesem i nikt niwr narZekał wręcz przeciwnie,ale nowa władza nowy zarząd

Bolek i Ty w to wierzysz w to co napisałeś.

MieszkAnka czytaj ze zrozumieniem "Stary–nowy Zarząd KS Warmii" - Wybrano też nowy Zarząd, który pracować będzie w starym składzie !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.