Sport

  • 6 komentarzy
  • 10332 wyświetleń

Stadion w nowych rękach?

Kierownik MOSiR w Grajewie  ogłosił  przetarg na  utrzymanie stadionu miejskiego  przy ul. Piłsudskiego 30A stanowiącego własność Miasta i pozostającego w użyczeniu MOSiR wraz ze znajdującymi się na nim obiektami budowlanymi i innymi urządzeniami w stanie technicznym i użytkowym gwarantującym stałe przygotowanie stadionu do odbywania imprez rekreacyjno-sportowych, w tym odbywania treningów grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej MOSiR  oraz  utrzymanie boiska piłkarskiego przy klubie "Hades" ul. Wojska Polskiego 72/3 stanowiącego własność Miasta w stanie technicznym i użytkowym gwarantującym odbywanie spotkań piłkarskich , oraz możliwość odbywania treningu gryp młodzieżowych sekcji piłki nożnej MOSiR .
23 grudnia o godz. 12.15 odbędzie się otwarcie ofert .
e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

nic z tego nie rozumiem......????!!!!????

Czytanie ze zrozumieniem było już chyba w szkole podstawowej, no ale czasy się zmieniają i system nauczania także. Trochę sucha informacja ale można z niej wyczytać że MOSiR chce oddać w prywatne ręce zarządzanie stadionem Warmii. Ciekawa sprawa gdyż wydano w budowę tego obiektu pare milionów, teraz chcą go oddać w dzierżawę/zarządzanie. Jak wiadomo pod trybunami będą pomieszczenia, które będzie można wynająć pod działalność handlową lub usługową. Reszty swych myśli nie dopiszę bo mi posta ocenzurują ;-)

pieprzenie.
ten przetarg to fikcja, oglaszany jest co roku i za kazdym razem jest to samo...//

PRZETARG PRZETARGIEM A WYGRA TEN CO MA WYGRAĆ.NAJLEPIEJ DAĆ TEN CAŁY STADION DLA ZWiKu I DLA RADNEGO.

A po polsku "masz układ masz Stadion"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.