środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12337 wyświetleń

Ssak dla Szpitala Ogólnego

Ssak elektryczny trafiły dziś na oddział dziecięcy Szpitala Ogólnego w Grajewie. Sprzęt zakupiła i przekazała Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego. Ssak służy m.in. do udrażniania układu oddechowego oraz reanimacji najmłodszych pacjentów.
- To dobry dzień dla grajewskiego szpitala. Ssak, który obecnie posiadamy jest mocno wysłużony i często się psuje. Nowy sprzęt znacząco podniesie standard wykonywanych badań - mówi Janina Konopka - ordynator oddziału dziecięcego w Szpitalu Ogólnym w Grajewie.
Sprzęt kosztował ok. 3600 zł. Pieniądze pochodzą z licytacji piłek z autografami Kazimierza Górskiego i Jego Orłów oraz zawodników Jagielloni Białystok. Licytacja została przeprowadzona przez przedstawicieli Fundacji na tegorocznym V Powiatowym Balu Sportu.

e-Grajewo.pl

 

Zakup ssaka elektrycznego był możliwy dzięki wielu ludziom, którzy okazali serce.  Fundatorom piłek:  Pani Dorocie Kulikowskiej PHU "UNIROL", Panu Mirosławowi Morchatowi Dyrektorowi PZU w Grajewie i Dyrektorowi Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego "Knieja" Panu Jerzemu Dejryngowi. Tym, którzy złożyli na nich cenne autografy, tj. Panu Kazimierzowi Górskiemu 'Trenerowi Tysiąclecia" i Jego "Orłom" oraz zawodnikom "Jagiellonii", a przede wszystkim tym, którzy te piłki nabyli w wyniku licytacji przeprowadzonej podczas V Powiatowego Balu Sportu w Grajewie. Są nimi: Pan Stanisław Zieliński, Pan Mirosław Rainko Prezes BS w Szczuczynie, Pan Mirosław Wojsław "Agro - Płot" w Grajewie.
 Piłka od najmłodszych lat towarzyszy dzieciom stąd decyzja Zarządu i Rady Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego, aby za uzyskane środki finansowe w wyniku licytacji  zakupić  ssak  elektryczny i przekazać  go dla  Oddziału Dziecięcego. Zakup ssaka elektrycznego został uzgodniony z Ordynatorem Oddziału Dziecięcego.
 Mamy nadzieję, że zakupiony ssak elektryczny wzbogaci ofertę usług medycznych Szpitala Grajewskiego i dobrze będzie służyć jego małym pacjentom.
 Ssak elektryczny przekazujemy na ręce Pani Ordynator Janiny Konopka.
 
Wszystkich, którzy jeszcze nie dokonali rozliczenia podatku za 2005 rok, prosimy o przekazanie 1% na Fundację na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego.
 Z uzyskanych środków finansowych zostanie zakupiony sprzęt medyczny.

A. Rutkowska


 

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (5)

Witam , bardzo dobrze aż miło czytac taki artkuł o szpitalu w Grajewie to pewnie wielka zasługa pani Alicji Rutkowskiej:)

super:)) oby tak dalej;*

no to ta fundacja dziala juz na pelnych obrotach.No, no kupila takie urzadzenie mam nadzieję na lepsze wyniki!

Pani Alicja R. to karierowiczka,wszędzie jej pełno .dużo i głośno
..

Gratulacje!!!jeżeli to ma być miarą rozwoju i poziomu usług medycznych to jestesmy w sredniowieczu. To wstyd takimi osiągnięciami się chwalić. Kabaret...Taki sprzęt posiada każdy gabinet lekarski, takie informacje to mydlenie ludziom oczu w obliczu prawdziwych problemów do rozwiązania....Cenzura z pewnością tego nie puści, mam doświadczenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.