Sport

  • 2 komentarzy
  • 10534 wyświetleń

Srebrna czwórka

Tenisiści stołowi SP nr 2 w Grajewie drugą drużyną województwa podlaskiego. W rozegranym 1 grudnia w Wasilkowie finale, ekipa Adama Cudnego musiała uznać wyższość jedynie pingpongistów ze SP nr 49 w Białymstoku.Pingpongiści „Dwójki” przed zawodami nie byli zaliczana do grona faworytów, po cichu jednak mówiło się o szansach na brązowy medal. Sportowa rzeczywistość po raz kolejny zaskoczyła - w zasięgu chłopców był nawet złoty krążek.       

- Naprawdę złoto było blisko. Po grach pojedynczych prowadziliśmy 2:1, niestety w deblu zabrakło szczęścia i ostatecznie ulegliśmy 4:2 – relacjonuje Adam Cudny. Brązowy medal wywalczyli pingpongiści ze SP w Czerwonce.

Drugie miejsca na turnieju rangi wojewódzkiej to największy sukces młodych pingpongistów.Drużyna w składzie: Krzysztof Włóczko, Rafał Marczykowski Dawid Nicikowski, Damian Gutowski w nagrodę otrzymała medale i dyplomy. W szkolnej galerii z pewnością swoje miejsce znajdzie okazały puchar. Warto przypomnieć, że drużynę pingpongistów „Dwójki” od podstaw stworzył i do dziś trenuje Eugeniusz Skibniewski.

AM

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (2)

a gdzie wiencej zdjenc

no no chlopaki szalejecie....... i zycze dalszych sukcesów

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.