wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 11573 wyświetleń

Sprzątali jez. Toczyłowskie

       Zgodnie z wcześniejszymi informacjami z inicjatywy Zarządu Koła Wędkarskiego 83 w Grajewie przeprowadzono w dniu 08 maja 2007roku akcję wiosennego sprzątania brzegów jeziora Toczyłowskiego. Akcję sprzątania w godzinach od 9.00 do 13.00 przeprowadziła klasa I Technikum Rolniczego i Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół w Wojewodzinie / 20 osób / pod nadzorem 2 opiekunów oraz Prezesa Zarządu Koła Wędkarskiego w Grajewie . Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i w efekcie zebrano śmieci -  50 szt. worków  pojemności 120 l oraz  50 szt. worków pojemności 60 l .
       Na zakończenie akcji było ognisko z kiełbaską , napojami i słodyczami oraz zdjęcia.
       Mimo wcześniejszych zaproszeń całkowicie nie dopisała niestety frekwencja kolegów wędkarzy w związku z czym nie udało się przeprowadzić akcji porządkowej na jeziorze Mierucie oraz rzece Ełk .     
      Służby komunalne odpowiednio Urzędu Gminy Prostki oraz Urzędu Gminy Grajewo zobowiązały się worki z zebranymi śmieciami niezwłocznie wywieźć na wysypiska odpadów.

Prezes Zarządu Koła Wędkarskiego w Grajewie 
Zygmunt Gan

www.WEDKARZE.e-grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (16)

No nareszcie ktoś pomyślał!!! Gratulacje:)

Uczestnicy tej akcji powinni być dumni ze swojego czynu.To są autorytety do naśladowania.

fajna sprawa, wiecej takich inicjatyw

Bo taka inicjatywa mogla wyjsc tylko z wojewodzina :) tak 3mac

Inicjatywa szczytna,ale największe uznanie należy się uczniom ZS w Wojewodzinie, inne szkoły nie wykazały w tym kierunku zainteresowania.A najmniejsze zainteresowanie i zero zaangażowania było ze strony samych wędkarzy.Wstyd, wstyd, wstyd!!!

Zostawili więcej po ognisku niż zebrali

oo ciociaa :) fajny pomysl :)

Wojewodzin górą....

hehe bo wojewodzin to chadziki hehe bo inne technikum by to olalo hehe. szkoda slow to prawdziwe rolniki czuli sie tam jak w swoim klimacie hehe pozdro dla 1 zawodowej a

no i dobrze że nie "olali". Wstyd że "Grajewskie" jezioro sprząta wojewodzin a nie nasza młodzież !

BRAWO WOJEWODZIN , POCHWAŁA DLA NAUCZYCIELI- inne szkoły uczą "wykształciuchów" dlatego nie uczestniczyły w tak szczytnym i pięknym czynie. pochwała, pochwała...

Jedni sprzataja a drudzy smieca brawo dla sprzatajacych.a gnebic tych co smieca jak soltysa wsi ... i radnego miasta grajewo ktury wywozi smieci do wioskowego lasu.Radny ktury powinien dawac przyklad zasmieca las i niedba o to srodowisko wlasnej wsi. Ludzie trzeba cos z tym zrobic nalezy reagowac na takie sytuacje .Ale jak tu reagowac jak dzwonilem do nadlesnictwa a tam podano mi numer do policji lesnej ktura miala przyjechac do soltysa i rozmawiac na temat tego co zrobil.A w tej sprawie niebylo nikogo .Zaco ludzie ludzie biora pieniadze

I znowu grajewiacy mają minus!!

panie prezesie niprawda było przecierz trzech wędkarzy. pozdrowionka

"Wstyd że "Grajewskie" jezioro sprząta wojewodzin a nie nasza młodzież !" a co to tylko młodzież nadaje się do sprzątania? Młodzi sprzątaja- starzy zaśmiecają?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.