Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 12314 wyświetleń

Sprawcy rozboju zatrzymani


Policjanci ustalili i zatrzymali dwie osoby, które dokonały rozboju na 19 - letnim mieszkańcu Grajewa. Jedna z osób decyzją sądu została tymczasowo aresztowana, wobec drugiej zastosowano dozór policyjny.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 1:00 w nocy w Grajewie w jednym z budynków mieszkalnych na ul. Dolnej. Sprawca wybił szybę, wszedł do mieszkania gdzie zastał właściciela, przewrócił go i kopał po głowie, po czym ukradł telefon komórkowy wartości 500zł i uciekł.Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawców zdarzenia. Okazali się nimi 25-letni mężczyzna oraz 21-letnia kobieta. Oboje są mieszkańcami Grajewa. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, natomiast kobieta zarzut podżegania  do rozboju. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Grajewie wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci: tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, natomiast wobec kobiety dozór policyjny.

Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.
KPP Grajewo

Komentarze (21)

co raz lepeij w GRAJEWSKIM UCYWILIZOWANYM MIESCIE

moim skromnym zdaniem to byla kradziez z wlamaniem i pobicie a nie rozboj ...

Tylko chińska kara, Na kolana i w łeb.

woow - dali czadu !
to 12 lat sprawca dostaje kiedy ? Jak wybije pół miasta?
na roboty takiego przymusowe skazać jak na amerykańskich filmach widzieliśmy nie raz...
taki człowiek co nie liczy się z niczym - bo nie liczy, wchodząc do czyjegoś mieszkania powinien być karany z całą surowością! Ci poszkodowani ludzie teraz mają traumę - nie czują się bezpiecznie w SWOIM domu.... :(
słabo.

no i równo po 12 latek powinni dostać. Oboje. Bandytów trzeba izolować od społeczeństwa na tak długo jk to tylko możliwe.

ręce powinni obcinać

jak to wszyscy kreco zaden telefon nie zginoł nie został skradziony,tylko chlopak dostał w łep bo go panna namówiła a tu dodaja jeszcze jakieś kradzieze śmieszne!!!!!!!!!!

do roboty a nie na włamy

pewnie byli pijani

moim zdaniem ten koles musial zajsc im za skore ze tak postapili ,bo jakby chcieli go okrasc itp to by az tak nie robili

Mlodzi oboje szkoda ze nie pomysleli co robia,albo alkohol za nich myslal

a mi nieszkoda takich do wiezienia to wtedy zobacza co zrobili.

ujawnić ich twarze niech ludzie wiedza na kogo uważać

niektóre rzeczy to się z domu wynosi,koleś pewnie w wojsku nie był i niezna dyscypliny,a co do ujawnienia twarzy to jeszcze i nazwisko powino być podane.

Nie przesadzajdzie!!!!! kazdy popełnia błedy,ci którzy wychodzą z więzienia staja sie jeszcze gorsi.

moim zdaniem to bylo włamanie

nie to jest wina naszego ustroju i rzadu po co te zasilki dla bezrobotnych nie budujcie kosciolow tylko zaklady pracy za godne wynagrodzenie a nie bedzie takich sytuacji poco opieki dla takich nierobow oni i tak to sprzedajo z przeznaczeniem dinx

Ejno nie. znacie sytuacji skad macie wiedziec co sie tak wogle zdarzylo !!!!

rózne bywaja powody takich sytuacji wiec ich nie oceniajcie bo niewiadomo dlaczego tak postapili

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.