Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 7952 wyświetleń

Sprawcy pobicia w areszcie

Sprawcy pobicia oraz udziału w bójce na ul. Kilińskiego w Szczuczynie zostali zatrzymani w miniony piątek przez grajewskich i białostockich policjantów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W ubiegły piątek w godzinach wieczornych dyżurny grajewskiej Policji został powiadomiony, że na ul. Kilińskiego w Szczuczynie doszło do bójki. Ze zgłoszenia wynikało, że uczestnicy zajścia, m.in. obrzucali się koszami na śmieci i butelkami. Skierował tam patrole z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie i Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Na miejscu mundurowi zastali trzech mężczyzn, którzy mieli widoczne obrażenia ciała i byli pod wyraźnym wpływem alkoholu.

W trakcie rozmowy do policjantów podszedł mieszkaniec Szczuczyna i wskazując na mężczyzn powiedział, że ci zaczepili go i bez powodu pobili. Jak się następnie okazało, wcześniej brali oni także udział w bójce z innymi osobami, których dane szybko zostały ustalone i którzy wkrótce także trafili w ręce policjantów. Wszyscy zostali osadzani w areszcie policyjnym i usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Ponadto trzech zatrzymanych na początku interwencji mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 

KPP w Grajewie

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (13)

w kilku na jednego to mocni

Ciekawe co to za madruski

Hmm, za dużo jest sklepów alkoholowych w Szczuczynie!!!.

Ciekawe kto to hmm.....pewnie pobili największego Kozaka z bmw w Szczuczynie...mała strata.

Wkoncu ktos sie w tym szczuczynie zainteresował sie tym co sie dzieje wokoło

Było KSW na żywo

z tego co wiadomo mi od swiadka naocznego to jeden z tych trzech bił pokoleji tych lamusów a Oni spierdalali w podskokach hehe mimo ze ich bylo kilku. pozdrawiam

Jak ludzi bija to policji nie ma a jak do kozaka się odezwa i on dostanie to od razu afera hahaha

ta ulica Kilińskiegi zarówno jak w Szczuczynie to i w Grajewie nie jest zaciekawa i nie bezpieczna!!!!!!!

Idź i w oczy to powiedz zdzisiek

Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy bo przekonasz sie ze nie tylko od czekolady żeby wypadają hahaha...

Hhee do dostawca nie nie nie Casanova...nie tym razem.

szczuczynianka: Zanim patrol z Grajewa dojedzie do Szczyczyna to troche minie. Nikt na swiecie jeszcze nie umie poruszac sie z predkoscia swiatla (mam nadzieje, ze pamietasz z fizyki co to takiego). "Jak ludzi bija to policji nie ma" - w policji pracuja ludzie, ktorzy tak jak ty sa ludzmi a nie bogami wszechwiedzacymi. Ty nie widzisz tego co sie dzieje poza zasiegiem twojego wzroku tak samo ja, tak samo reszta ludzi, a co dopiero w innym miescie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.