poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12498 wyświetleń

Sprawca kradzieży zatrzymany

Grajewscy funkcjonariusze zatrzymali 24-latka, który kilkanaście minut wcześniej ukradł przedmioty warte ponad 8 tys. Teraz młody mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę dyżurny grajewskiej jednostki Policji został powiadomiony o kradzieży sprzętu medycznego oraz innych przedmiotów z samochodu zaparkowanego przy ul. Pocztowej w Grajewie. Pokrzywdzona straty oszacowała na ponad 8000 złotych. Policjanci natychmiast pojechali w rejon zdarzenia i zaczęli poszukiwania złodzieja. Po chwili patrolując przyległe ulice zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Mundurowi zatrzymali 24-latka. Młodzieniec miał przy sobie cześć skradzionych przedmiotów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. -KPP

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (5)

to se chłopak posiedzi heheh :)

Powinno się publikować twarz złodzieja, aby można było rozpoznać delikwenta i tym samym zabezpieczyć się. Nie pojmuję głupich przepisów prawa, które bronią przestępców. Oczywiście warunkiem jest udowodniona wina, a nie podejrzenie. Kolejną ofiarą złodzieja i innych przestępców może być każdy z nas.

pokazywać twarz zgadzam się to jest chore prawo że nie wolno .Niech widzi rodzina,znajomi,a tak to jak na psa wode przecież nikt nie zmusza złodzieji by kradli ajuż nie wspomnę o tych co mordują ,nie wiem co to ma na celu .

jakim prawem pokazali dłonie przecież ktoś mógłby rozpoznać ten chłopak powinien zrobić policji sprawę i by było po równemu .

Ale gdyby pokazali twarz to było by naruszenie praw człowieka coś takiego jak autorskich tez wtedy można było by pozwać policje do sadu.
a co to pokazywania to ciekawe jak by byli w takiej sytuacji czy tez byście dali się sfotografować.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.