środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 8336 wyświetleń

Spotkanie Zespołów Kolędniczych

Część młodzieży istniejącego w Internacie Zespołu Szkół w Niećkowie, chóru tworzy grupę, która od dwóch lat podejmuje próbę kultywowania zwyczajów bożonarodzeniowych - kolędowanie z gwiazdą.


Zajęcie II-go miejsca podczas tegorocznego Powiatowego Przeglądu Widowisk Kolędniczych - GODY'2013, który odbył się 4 stycznia 2013 r. w Szczuczynie, zakwalifikowało nas do udziału w XXVII Wojewódzkim Spotkaniu Zespołów Kolędniczych HAJNÓWKA'2013.
Nasz udział wśród 29 najlepszych zespołów w województwie podlaskim okazał się także sukcesem. Nasza młodzież zajęła II miejsce w województwie. To dla nas duża radość oraz swego rodzaju nobilitacja.


To spotkanie pozwoliło nam zdobyć nowe doświadczenie i utwierdzić się w przekonaniu, że podejmowanie tego typu działań niesie ze sobą korzyści w wymiarze emocjonalno-duchowym, które obecnie być może nie są modne, ale nie do przecenienia.
Opiekun Zofia Gede

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (1)

Gratuluję sukcesu młodzieży oraz składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie widowiska.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.