Sport

  • 4 komentarzy
  • 8766 wyświetleń

Spotkanie z piłkarzami "Jagi"

Kibice Jagiellonii będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z piłkarzami swojego klubu.

22 maja w Grajewie odbędzie się spotkanie piłkarzy z kibicami. Zawodnicy będą zachęcać fanów do udziału w akcji „Żubr. Zbiera sie na Jagę“, dzięki której już wkrótce na nowym stadionie w Białymstoku powstanie imponująca oprawa.


Dzięki akcji „Żubr. Zbiera sie na Jagę“ kibice z Grajewa będą mieli okazję do spotkania z piłkarzami Jagiellonii. Będzie można porozmawiać z zawodnikami, otrzymać autograf, jednak przede wszystkim piłkarze Jagi będą zachęcać do udziału w akcji zbierania kapsli na oprawę meczową.


– Podczas naszych meczów czujemy ogromne wsparcie ze strony naszych fanów, a ich doping mobilizuje nas do jak najlepszej gry. Dlatego jestem przekonany, że dzięki zaangażowaniu kibiców już wkrótce na nowym stadionie pojawi się spektakularna, historyczna oprawa meczowa. Zbierajcie kapsle Żubra i wspierajcie Jagiellonię! – apeluje Tomasz Frankowski, napastnik Jagiellonii.


Spotkania z piłkarzami odbędą się w sklepach w Grajewie, Hajnówce i Białymstoku. Na co dzień w tych sklepach ustawione są urny, do których można wrzucać kapsle. Dla tych, którzy podczas spotkań wrzucą najwięcej kapsli, przewidziane są bilety na mecze Jagiellonii oraz nagrody ufundowane przez Żubra – głównego sponsora Jagiellonii.


Spotkanie z piłkarzami odbędzie się w środę, 22 maja o godz. 20:30 w sklepie os. Centrum 23 lok 8 w Grajewie.

Komentarze (4)

super szkoda ze tak pozno to jest rozglaszane

Widać ilu fanów ma naprawdę w Grajewie Jaga...

no to super czy szkoda?? bo nie kumam??

Hej fani Jagi, gdzie wasze flagi?
Wie(L)ki CWKS

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.