środa, 25 maja 2022

Sport

Spotkanie z "Jagą"

W Grajewie odbyło się spotkanie z piłkarzami Jagiellonii - Tomaszem Frankowskim, Grzegorzem Sandomierskim, Hermesem, Maciejem Makuszewskim, Franckiem Essombą oraz z trenerem, Michałem Probierzem. Organizatorem przedsięwzięcia była SM Mlekpol, producent marki MILKO.

Spotkanie rozpoczęło się w hali grajewskiego MOSiR, gdzie zgromadzeni kibice przyglądali się grze pokazowej drużyny juniorów Warmii Grajewo. Po zaciętym pojedynku, w którym to w rolę oceniających wcielili się zawodnicy Jagiellonii, najlepszym piłkarzom wręczono drobne upominki. Najważniejszym jednak dla wszystkich młodych zawodników był na pewno fakt wyróżnienia i dostrzeżenia ich przez Jagiellończyków.

Następnie impreza przeniosła się do sali kinowej w Grajewie, gdzie każdy z zawodników, po krótkim wprowadzeniu, odpowiadał na pytania licznie zgromadzonych kibiców. Był również czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim, tak licznie przybyłym mieszkańcom Grajewa i okolic, za wspaniałe przyjęcie oraz SM Mlekpol, producentowi marki Milko, za organizację tego spotkania. http://www.jagiellonia.pl/

Galeria zdjęć

 

fot.e-Grajewo.pl

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.