poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9024 wyświetleń

Spotkanie z byłym

Spotkanie z byłym burmistrzem miasta Grajewo Antonim Cybulą w siedzibie e-Grajewo.pl. Jest to kolejna interesująca postać życia publicznego, którą zaprosiliśmy na naszą kolorową kanapę...
Radny powiatu grajewskiego obecnej kadencji, burmistrz miasta Grajewo w latach 1994-1998.- Nazywam się Antoni Cybula jestem od urodzenia mieszkańcem Grajewa. Urodziłem się w czasie wojny w 1942 r. Cały czas mieszkam w Grajewie. Skończyłem tu szkołę średnią. Na wyższe studia nie było mnie stać ze względu na trudne warunki finansowe. W roku 1959 podjąłem pracę w Zakładach Przemysłu Pasmanteryjnego, gdzie przepracowałem do roku 1994, zajmując różne stanowiska, poprzez mistrza, kierownika produkcji, do kierownika zakładu. W latach 1994-1998 z uwagi na zaufanie społeczne naszych mieszkańców, zostałem wybrany na stanowisko burmistrza, gdzie przez 4 lata to stanowisko piastowałem.
Jeśli chodzi o pracę na stanowisku burmistrza, traktowałem to jak służenie społeczeństwu i dzięki temu udało się wiele spraw załatwić, spraw inwestycyjnych, takich jak wybudowanie szkoły numer 2 przy ul. Mickiewicza, wybudowanie hali sportowej, utworzenie nowej średniej szkoły na terenie byłej jednostki wojskowej.

czytaj więcej "Warto przeczytać"

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (3)

"Spotkanie z byłym", "interesująca postać życia publicznego, którą zaprosiliśmy na naszą kolorową kanapę..."
nic dodac nic ujac :)))
troche to brzmi dwuznacznie, nieprawdaż??

Był Pan dobrym gospodarzem miasta Grajewa. Było widać ład i porządek. Oceniam Pana bardzo wysoko, choć mam żal do Pana, że nie zostałem przyjęty do pracy, gdzie miałem takie kwalifikacje, które były wymagane - a osoba, którą Pan przyjął nie miała zielonego pojęcia i nie ma do dziś i żadnych kwalifikacji. No ale może w grę wchodziło co innego. A teraz czytając Pana wypowiedzi to mowi się inaczej - czyżby - zmieniamy poglądy. Z poważaniem taki sam jak Pan Grajewianin

Takiego gospodarza Grajewo nie mialo i chyba dlugo miec nie bedzie. Pan z szacunkiem odnosil sie do kazdego czlowieka. Ale coz w Grajewie nie moze byc normalnie - Grajewo zyje plotkami, pomowieniami. Kazdy powinien robic to co umie najlepiej. Pan z godnoscia reprezentowal nasze miasto. Mimo, iz Pan jest czlowiekiem lewicy, ja skrajny prawicowiec darze Pana wielkim szacunkiem. Zycze powodzenia w nastepnych wyborach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.