poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kraj

Spotkanie z A. Komorowską

Na Annę Komorowską, żonę Bronisława Komorowskiego, kandydata PO na prezydenta RP białostoczanki czekały w Pijalni Czekolady przy Rynku Kościuszki. Spotkanie Anny Komorowskiej z kobietami poprowadziła Danuta Kaszyńska, prezes Stowarzyszenia Właścicielek Firm.

Przy wyśmienitej czekoladzie, pani Anna opowiadała o swoim życiu, o roli kobiety w społeczeństwie i tak ważnej dla współczesnej kobiety możliwości dokonywania wyborów.

Odpowiadając na pytania białostoczanek, wyjaśniała, jak radzi sobie z ciągłą nieobecnością męża w domu. Odniosła się także do ważnego dla kobiet problemu parytetów. Anna Komorowska powiedziała, że zmieniła zdanie na temat parytetów i dodała, że należy sprawdzić, jak system parytetów będzie się sprawdzał w polskiej rzeczywistości, bo w naszym kraju problem dyskryminacji kobiet ma mniejszy wymiar niż w pozostałych krajach Europy, co nie znaczy, że nie występuje w ogóle.

Po spotkaniu pani marszałkowa wybrała się na krótki spacer ulicami Białegostoku.

(A)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.