sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7859 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 6 i 7


29 sierpnia br. z inicjatywy Anny Opara i Wiolety Grabowskiej, radnych Miasta Grajewo odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami okręgów wyborczych nr 6 i 7. Zebranie toczyło się na placu zieleni w pobliżu Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie.

W trakcie spotkania poruszono wiele ważnych tematów dotyczące mieszkańców tego osiedla. Dyskutowano m.in. o problemie z osobami hałasującymi na parkingu pod jednym z hipermarketów, wkopanych słupkach uniemożliwiających wyjazd, fachowym zagospodarowaniu skweru zieleni, braku ławek na osiedlu,  potrzebie zwiększeniu bezpieczeństwa i montażu progów zwalniających.

Obecni na zebraniu sygnalizowali problemy z brakiem czystości na głównych ulicach miasta, konieczności budowy sygnalizacji świetlnej na newralgicznych skrzyżowaniach w mieście oraz jak najszybszego uspokojenia ruchu drogowego.

Ciąg spotkań Burmistrza z mieszkańcami stanowi doskonałą okazję by uzyskać informacje o bieżących inwestycjach w mieście, przedstawić problemy i oczekiwania a także otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania. Przybyli na spotkanie uzyskali odpowiedź "z pierwszej ręki" dotyczącą zagospodarowania budynku po dworcu PKP, budowie bloku komunalnego, rewitalizacji Placu Niepodległości czy planowanych inwestycjach na ul. Wojska Polskiego. Podkreślmy, że każde zadane pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

 

Do okręgu wyborczego nr 6 należą położone na terenie Osiedla Centrum bloki: 26, 27, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 38A, 39.

Do okręgu wyborczego nr 7 należą położone na terenie Osiedla Centrum bloki: 20, 21, 22,23, 24, 25, 28, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32.

 

Komentarze (4)

Co za chory umysł wymyśla te progi kto jużdzi na centrum szybko najdłuższy odcinek to około 200 metrów gdzie przecinają go 4 drogt czy w grajewie nie ma naco wydawać pieniędzy jak zaspokajanie potrzeb starych bab nie mowa o centrum w całym mieście co się dzieje to woła o pomste do nieba trzeba wreście sprowadzić telewizje to może otrzeżwi głowę radnych którzy umieją tylko załatwić progi jeżdzę troche po Polsce .zdażają się progi ale nie tak jak w Grajewie że jest po 2 a nawet 3 to jest jakiś OBŁĘD

Nie zgodzę się. Osiedla czyli zabudowy wielorodzinne powinny mieć progi. Młodzież i dzieci to przede wszystkim uczestnicy dróg osiedlowych. Pomysł nie radnych a mieszkańców. Pomoc w realizacji radnych pewnie tak i chwała za to. . Spójrz na inne miejsca gdzie one są naprawdę niepotrzebne.

Nie masz małych dzieci, że tak piszesz, które chodzą na plac zabaw i strach puścić je same.

Błąd. Jeździ się bardzo szybko. Słusznie progi się przdadzą tam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.