poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 9965 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 6

 

Radna Miasta Grajewo Anna Opara i burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski spotkali się  w dniu 14 lipca 2015 z mieszkańcami osiedla Centrum w Grajewie..


Oosby zainteresowane mogły uzyskać informacje o bieżących inwestycjach jak też zgłosić swoje problemy i oczekiwania.Do okręgu nr 6 należą: os. Centrum, bloki: 26, 27, 33, 34, 35, 35 A, 36, 37, 38, 39.

foto, wideo e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (7)

wiecie że pan burmistrz chce przenieść pks bo tam coś ma być supermarket chyba a pks na starym rynku było w któryms filmie z tej rady to jest niedorzeczne pks na rynku starym i pozatym dzieci dojeżdżające do szkoły starsi co jadą do lekarza np do łomoży do ełku młodzi do pracy będą mieli dalej starsi będą mieli dalej a mieli bliżej dziękuje za uwagę proszę się tym zainteresowac

przecież pks miał być razem z pkp. czyli dworzec pkp to już przeszła sprawa ?

co ty gadasz, pks ma być z powrotem przy dworcu pkp - no naprawdę

no, zależy komu dalej, dla mnie byłoby bliżej

mało ludzi przyszło. deszcz wystraszył? Centrum to duże osiedle.

Brak kanapek i mało ludzi miasto .

A co to za roznica jak dworzec by byl na starym rynku mysle ze wcale dobrze bo i do lekarzy i do szpitala blizej,wcale niezle by bylo.Tylko z tym markietem to przesada nastempny sklep masakra

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.