niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

Spotkanie w okręgu nr 2

16 sierpnia br. o godz. 18.00 z inicjatywy Wiesława Dembińskiego radnego Miasta Grajewo odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami w okręgu nr 2.

Podczas spotkania poruszano ważne tematy dotyczące mieszkańców z tej okolicy. Dyskutowano m.in. o problemie z osobami hałasującymi na parkingu pod Urzędem Miasta, remoncie dróg osiedlowych, braku miejsc parkingowych, złym stanie budynków ADM.

Sygnalizowano problemy z brakiem czystości na głównych ulicach miasta, spalania odpadów komunalnych w sezonie grzewczym, brak ścieżek rowerowych i chodników.

Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to świetna okazja, by uzyskać m.in. informacje o bieżących inwestycjach, odpowiedź na nurtujące pytania, jak również przedstawić problemy i oczekiwania.


foto, wideo e-Grajewo.pl


Do okręgu nr 2 należą: ul. dr Tadeusza Nowickiego, Komunalna, Kilińskiego, Ogrodowa, Os. Centrum blok 3, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12.

 

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.