niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 6713 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 18 i 19

Radni Miasta Grajewo Tomasz Babul i Marcin Stuchła zaprosili mieszkańców okręgu nr 18 i 19 na spotkanie z Burmistrzem Grajewa Dariuszem Latarowskim. Spotkanie odbyło się 29 września br. o godz. 17.00 na parkingu przy bloku nr 61 na os. Południe, od strony Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Podczas spotkania mieszkańcy uzyskali informację o przebudowie ulic Ekologicznej i Wojska Polskiego oraz planach zgazyfikowania miasta. Przybyli na zebranie zgłaszali potrzebę wykonania remontu drogi dojazdowej do ogródków działkowych, braku miejsc parkingowych, braku możliwości budowania garaży czy bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. To tylko niektóre z poruszonych tematów. Obecni na spotkaniu mogli dowiedzieć się o działaniach podejmowanych w różnych obszarach.

Podczas zebrania głos zabrały przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział Grajewo.

Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to dobra okazja, by porozmawiać o bieżących inwestycjach, zadać nurtujące pytania, jak również przedstawić problemy i oczekiwania.


Okręg nr 18 obejmuje mieszkańców:
9 PSK oraz os. Południe – bloki nr 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60A, 61.

Okręg nr 19 obejmuje mieszkańców:
os. Południe – bloki 62, 63, 63A, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (1)

- asfalt na Ekologicznej (teraz stare płyty z lat PRL/ /i dalej na części ul. 9PSK /teraz droga żwirowa/ - to normalna sprawa w XXI w. ! Nie róbcie z tego jakiegoś problemu! Bez paniki i bez napinki! Lać asfalt nie słuchać malkontentów. RADNI - do dzieła!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.