sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7927 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 13

16 września br. o godz. 18.00 z inicjatywy Scholastyki Chełmińskiej radnej Miasta Grajewo odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego z mieszkańcami w okręgu nr 13.

Zebranie odbyło się na ul. Konstytucji 3 Maja przy bloku nr 21A, obok ZSM nr 3. Podczas spotkania poruszano ważne tematy dotyczące mieszkańców tego okręgu wyborczego. Dyskutowano m.in. o złym stanie budynku ADM zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja 21A, remoncie drogi osiedlowej, braku miejsc parkingowych, kłopotach z ptakami na osiedlach, czy też potrzebie montażu progów zwalniających.


Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to świetna okazja, by dowiedzieć się m.in. o bieżących inwestycjach w mieście, realizacji budżetu, uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, jak również przedstawić problemy i oczekiwania.


Okręg wyborczy nr 13 obejmuje:
Osiedle Broniewskiego, ul. Nowo Osiedle oraz ul. Konstytucji 3 Maja w tym bloki  21A, 27 i 29.

 

Komentarze (4)

I jak co roku, ta sama spiewka. Od roku do roku i nic się nie zmieniło. Na ul. Konstytucji 3go mają :) dziękujemy. Obietnice obietnice i ciągle brak pieniędzy a my mieszkamy jak przed wojną. . palić w piecach grzać wodę.. Masakra!!!!!

zapracuj, kup mieszkanie i nie bedziesz musiała palić w piecach.....

Nie każdy ma pieniądze by kupić mieszkanie!!!!

W najciekawszych momentach jest uciete,dlaczego?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.