wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8067 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 12

15 września br. z inicjatywy Tomasza Paszkowskiego radnego Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 12. 

Zebranie odbyło się w dwóch lokalizacjach - o godz. 17.00 na os. 1000 – lecia, godzinę później przy ul. Dolnej.

Przybyła na zebranie społeczność sygnalizowała zbyt małą ilości miejsc do parkowania, problemy związane z utrzymaniem czystości na osiedlu, dokuczające kawki i gawrony, potrzebę wycinki drzew czy też konieczność zamontowania progów zwalniających.

Na spotkaniu padły prośby zaadoptowania części boiska i przeznaczenia go na osiedlowy parking. Zapowiedź zaiteresowania tematem niezmiernie ucieszyła zmotoryzowanych mieszkańców.

Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to doskonała okazja by uzyskać informacje o bieżących inwestycjach, porozmawiać z władzami miasta o problemach w odwiedzanym okręgu czy też zasugerować rozwiązanie niektórych trudności w danej lokalizacji. 

 

Na okręg nr 12 składają się ulice:

Dolna, Górna, Łazienna, M. Buczka, Zielona, os. 1000 – lecia, Plac Niepodległości

 

Komentarze (2)

Ciekawe, ze najwięcej do powiedzenia,miały osoby,które nie miały w życiu własnego samochodu,nie mają już małych dzieci,a średnia wieku tych osób grubo przekracza 60 lat.

to jest cale osiedle 1000 lecia gdzie jest duzo rządzących

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.