czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8724 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 11

13 września br. z inicjatywy Jerzego Fidury radnego Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 11. Zebranie odbyło się o godz. 18.00 przy Grajewskim Centrum Kultury, kolejne przy Klubie Hades.

Brak kanalizacji, nawierzchni ulic, chodników i oświetlenia oraz nieprzyjemny fetor unoszący się z jednego z zakładów to najważniejsze problemy, z którymi na co dzień zmagają się mieszkańcy w tym okręgu. Wskazane kwestie, to tylko niektóre z poruszonych tematów podczas burzliwej dyskusji. Każdy mieszkaniec mógł bezpośrednio wystosować zapytanie, wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania oraz uzyskać informacje dotyczące działań podejmowanych w różnych obszarach.

Spotkania Burmistrza z mieszkańcami to doskonała okazja, by uzyskać "z pierwszej ręki" odpowiedź na nurtujące pytania jak również poznać przybliżone terminy realizacji inwestycji w danym okręgu.


Na okręg nr 11 składają się ulice:
Cmentarna, Grota Roweckiego, H. Sawickiej, Kościelna, Legionistów, Rtm. W. Konopki, Spokojna, Topolowa, Ułańska, W. Perlitza, Wojska Polskiego.

fot. e-Grajewo.pl

 

czwartek, 21 września 2023

Burmistrz zaprasza na spotkanie (22.09)

Komentarze (1)

Witam serdecznie mieszkańców, i jestem godzien podziwu dla wszystkich że nie mają problemów w swoim terenie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.