sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7049 wyświetleń

Spotkanie w okręgu nr 10

7 września br. z inicjatywy Andrzeja Niewiarowskiego radnego Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 10. Zebranie odbyło się o godz. 18.00 przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Szkolnej.

Brak kanalizacji, nawierzchni niektórych ulic i chodników to najważniejsze problemy, z którymi na co dzień zmagają się mieszkańcy tego okręgu. 

Mieszkańcy uzyskali informację o przebudowie ulic Ekologicznej i Wojska Polskiego, budowie półronda, budowie kaplicy cmentarnej, skanalizowaniu miasta w przeciągu 2 lat oraz planach zgazyfikowania miasta – w Grajewie zostanie wybudowana stacja rozprężeniowa przy ul. Ekologicznej. To tylko niektóre z poruszonych tematów. Obecni na spotkaniu mogli dowiedzieć się o działaniach podejmowanych w różnych obszarach.

Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to dobra okazja, by porozmawiać o bieżących inwestycjach, zadać nurtujące pytania, jak również przedstawić problemy i oczekiwania.

 

Do okręgu nr 10 należą ulice:
ul. Architektów, Braci Świackich, Budowlana, Elewatorska, Fabryczna, Gen. Bema, Gen. Dąbrowskiego, Geodetów, Magazynowa, Inwestycyjna, Przemysłowa, Pułaskiego, Robotnicza, Różana, Sportowa, Szkolna, T. Kościuszki, Wiórowa, Wąska

fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (4)

Prosze o progi zwalniajace na ul. Sportowej.bo samochody jezdza rozpedzone bardzo niebezpiecznie!!

Progi na sportowej!!!

Mizerna frekwencja

A o ul. Geodetów nawet Burmistrz nie wspomniał..... a droga się prosi o nową nawierzchnie.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.