Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10082 wyświetleń

Spotkanie "Niepokonani 2012”

Spotkanie Społeczności „Niepokonani 2012”, które odbyło się dnia 15 czerwca 2013 r. w Grajewie zgromadziło osoby mające poczucie doznanej krzywdy wyrządzonej przez organy państwa, które powinny spełniać służebną rolę wobec narodu, a w rzeczywistości stały się ciemiężycielem życia Polaków. Wiele przykładów, jak „władza” sprawuje swe naczelne funkcje, można było usłyszeć od osób przybyłych z Grajewa i okolic, a także z takich miejscowości jak Kraków, Częstochowa, Grudziądz, Białystok, Ostrołęka, Augustów, Ełk….

       Poruszana tematyka bezprawnego, często z premedytacją nadinterpretacyjnego stosowania przepisów prawa w głównej mierze dotyczyła takich organów państwa jak wymiar sprawiedliwości, policja, prokuratura, ale również organów kontrolnych typu nadzór budowlany, geodezja czy władze samorządowe. Duże emocje wzbudziła relacja osoby pokrzywdzonej /Niepokonanej/, walczącej / od 5 lat / w poczuciu sprawiedliwości o godziwe i zgodne z przepisami egzekwowanie prawa własności prywatnej, wobec ciemiężcy reprezentującego urząd samorządu terytorialnego, wójta gminy Narew. To przypadek ”którego w kraju jeszcze nie było”. Za odważenie się napisania, jako mieszkaniec gminy, skargi na wójta do wojewody podlaskiego”, wójt gminy Narew dopuszcza się pobicia Niepokonanego do nieprzytomności do tego stopnia, iż niezbędna była operacja lekarska „wykonana pod narkozą, a biegły sądowy stwierdził 5% trwały uszczerbek na zdrowiu”. Działanie lokalnych pseudo biznesmenów, zmierzające do przejęcia posiadłości prywatnej mieszkańca gminy Narew, z poparciem regionalnych inspekcji prorządowych, w tym osób tzw. wymiaru sprawiedliwości, w pełni potwierdzają tezę „układu zamkniętego” i samowolę władzy państwowej i samorządowej.

       A przecież to Obywatele Rzeczypospolitej „odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o jej losie, wierzący w Boga, równi w prawach i powinnościach, pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniom instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność - w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem i własnym sumieniem, w trosce o byt i przyszłość Ojczyzny, ustanowili Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej” - czytamy w preambule. To wedle najwyższego aktu stanowienia Narodu, Konstytucji RP w rozdziale I art.4 pkt. 1 czytamy: „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu”, a w pkt. 2 „Naród sprawuje władze przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”.

       Konstytucja RP wyraźnie mówi o zwierzchnej władzy Narodu. To Naród Polski, poprzez wyrażenie swej woli, upoważnił swoich przedstawicieli wyłonionych (ponoć w demokratycznych wyborach), do reprezentowania i spełniania Woli Narodu. To Naród Polski, to Obywatele Polski,  Polacy,  zadecydowali, by wybrani reprezentanci służyli narodowi sprawując w ich imieniu służebną rolę wobec Narodu Polskiego. To Obywatele Polski, Polacy są Władzą Zwierzchnią, a nie wybrani przez Naród Polski ich przedstawiciele, którzy obecnie uzurpują sobie Władzę jako „układ zamknięty” sądząc, że mają do tego wyłączność, a Naród służy im jedynie za klakierów, pasożytów i roboli pracujących na ich wysokie gaże, stanowiska, apanaże i „klawe życie”.

        I póki nie ulegnie radykalnej zmianie społeczna świadomość, przyzwalająca bezwolnie na taki stan rzeczy, to z każdym dniem, liczba Niepokonanych będzie wzrastać w postępie geometrycznym.

        Relacje ze spotkania Społeczności Niepokonani 2012 w Grajewie, można obejrzeć na stronie internetowej: www.niepokonani2012.pl.

Organizatorzy spotkania A. Kochanowski, J. Nowakowski oraz Stowarzyszenie Patriotyczne Ziemi Grajewskiej „ANTYGONA”

Komentarze (2)

Gratulacje dla Pana Kochanowskiego Andrzeja za wielka charyzme z jaka stara sie walczyc z patologia sadów ,równiez dla Niepokonanych i Stowarzyszenia Antygona
pozdrwaiam serdecznie

Nie tylko Niepokonani, ale także Nieobecni - coś rzadko na tej sali. Siedzą też rozproszeni, niezależni, dumni i bladzi -bycie Niepokonanym jak widać wywiera głęboki wpływ na sferę psyche...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.