Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 13163 wyświetleń

Spotkanie ludzi z pomysłem

Spotkanie ludzi z pomysłem

27 kwietnia 2011 r. o godz. 19.00 w budynku MOSiR w Grajewie odbyło się otwarte spotkanie dla osób, które chciałyby zmienić coś w tym mieście.

Spotkanie prowadzili  Jacek Waszkiewicz oraz Karol Zyskowski. Uczestnikami byli ludzie młodzi, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi życia w Grajewie oraz pomysłami na jego rozwój.

Nie jest Wam obojętny los naszej "małej Ojczyzny", chcecie coś zmienić? Możecie przyjść ze swoimi pomysłami i wspólnymi siłami sprawić, by w Grajewie żyło się lepiej i przyjemniej.


Kolejne zebranie odbędzie się w środę 4 maja o godz. 19.00.


fot. e –Grajewo.pl

wtorek, 19 października 2021

Echa wydarzeń w SP 4

wtorek, 19 października 2021

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" w SP 2

Komentarze (2)

oooo bardzo dobrze widzę że w końcu zamiast narzekać coś się dzieje , z miłą chęcią zawitam na wasze spotkania.

Jakiś "raporcik" bym z chęcią przeczytał po takim spotkaniu, jak ponownie dowiem się, że w Grajewie potrzebny jest (a teraz z rękawa): basen, kort, skate park, dyskoteka, tzw. "miejsce do wyjścia", Central Park, zieleńce, wyższa szkoła, miejsca parkingowe, żłobki, przedszkola, KAUFLAND, internet szerokopasmowy, ... i 100 takich kolejnych... W Grajewie potrzebna jest fabryka na 500 miejsc pracy. Pozostała działalność to wyłącznie rynkowe sączki, nie tworzą wartości dodanej, a jedynie generują wydatek. Jak to zrobić? (są tacy co wiedzą). Zapraszam do rozmowy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.