środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Spokojne przywitanie roku

Bezpiecznie, bez poważnych incydentów – tak przyjście nowego 2007 roku oceniają grajewskie służby. W sylwestrową noc w powiecie funkcjonariusze interweniowali sporadycznie, najczęściej w przypadkach zakłócania ciszy nocnej, bądź domowych awantur.      

- Sylwester 2006 był wyjątkowo spokojny. Nie odnotowaliśmy poważniejszych zdarzeń. Zatrzymaliśmy jedną osobę, która będąc pod wpływem alkoholu awanturowała się - poinformował mł. asp. Andrzej Łagodziński, oficer prasowy KPP w Grajewie.
 
Spokojną służbę mieli także pracownicy Szpitala Ogólnego w Grajewie. Niestety nie obyło się bez ofiar petard. Tuż po północy na izbę przyjęć trafiły dwie kobiety z lekkimi obrażeniami oczu. Ponadto lekarze udzielili pomocy medycznej mężczyźnie, który twierdził że został pobity.  

- Sylwestrowa noc była spokojna. Dwie kobiety z lekkimi obrażeniami oczu zostały skierowane na konsultację okulistyczną do Szpitala MSWiA w Ełku - powiedział Jerzy Kulesza, lekarz z grajewskiej Izby Przyjęć

Z przyjściem na świat nie spieszą się za to noworoczne dzieci. Od początku roku w grajewskim szpitalu nie urodził się jeszcze żaden noworodek. Jak we wtorek 2 stycznia poinformowała nas jedna z pielęgniarek – pierwszego noworocznego mieszkańca Grajewa możemy poznać lada chwila.      

 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.