niedziela, 3 lipca 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 2053 wyświetleń

Spis źródeł ciepła - musisz zgłosić, jak ogrzewasz swój dom

Przypominamy, że do 30 czerwca 2022 r. właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).


Deklaracje, można składać online, bezpośrednio w CEEB lub w wersji papierowej, za pośrednictwem Urzędu Miasta Grajewo ul. Strażacka 6a, 19-200 Grajewo.

 

Od 1 lipca 2021 roku właściciel domu lub zarządca obiektu ma obowiązek zgłosić, jakim źródłem ciepła ogrzewa swoją nieruchomość. W przypadku niedopełnienia formalności może grozić grzywna finansowa od 500 złotych do nawet 5 tysięcy złotych.

Komentarze (11)

Co to za obowiązek. Czy jest jakaś Ustawa, która określa ten obowiazek.

Kazdy ogrzewa dom na co go stac. A wladza powinna zapewnic opal w dostepnych cenach, a nie tylko kontrolowac co kto czym ogrzewa dom. Kazdy ogrzewa byle gownem aby bylo cieplo w domu./

Nie mam żadnego pieca. Odczepcie się.

Najważniejszym źródłem ciepła w moim domu jest miłość. To ona daje ciepło rodzinne. A reszta to .....

O miłości też zaraz wprowadza podatek.Jedzcze trochę to na nic nie będzie nas stać.

do Kaśka już wszyscy wiemy że masz pompę ciepła chwalipięta

Podnoszą cenę oleju opałowego i Orlen chwali się zyskami. Niektóre rodziny muszą zapłacić za opał ok. 10 tys. rocznie i żyją w biedzie. Tak to jest "dobra zmiana". Ludzi żyjących w biedzie jest znacznie więcej po tej "zmianie".

Nowy polski ład - odsłona kolejna i nieostatnia.

Przyjme papiery i plastki, dojade.

Władza musi wiedzieć wszystko o wszystkich! Taka nasza "wolność" Przypomnę uproszczoną definicję faszyzmu A. Gramsciego: "Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu"

Zakładam kożuch i jest mi ciepło, po co mam ogrzewać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.