wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9442 wyświetleń

Sparingi Warmii i Wissy

Pierwsza drużyna ŁKS Łomża rozegrała swój pierwszy, przed nowym sezonem, mecz sparringowy. Przeciwnikiem łomżan, którzy mają chrapkę na grę w pierwszej lidze, była drużyna z IV ligi Wissa Szczuczyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS 2:0.
Strzelcami bramek byli: w 40 minucie Gałązka a w 82. Laskowski.

W 25 minucie spotkania ambitnie grający na własnym boisku zespół Wissy oddał jedyny celny strzał na bramkę Karola Salika, który bez problemu go obronił.
 za 4lomza.plW swoim pierwszym przedsezonowym sparingu drużyna Warmii Grajewo przegrała na własnym boisku z Narwią Ostrołęka 0:4.

Warmia wystąpiła w tym spotkaniu w mocno eksperymentalnym składzie. Tylko kilku graczy, którzy wybiegli na boisko, było zawodnikami podstawowego składu z ubiegłego sezonu. Trener Borkowski postanowił dać szansę na pokazanie się wielu juniorom (przede wszystkim z zespołów białostockiego MOSP-u, Hetmana oraz czołowym młodzieżowcom z juniorów starszych i młodszych Warmii). W pierwszej połowie grajewianie podejmowali równorzędną walkę z rywalem, jednak doświadczenie i szersza ławka rezerwowych przeciwników sprawiły, że gracze z Ostrołęki zaaplikowali podopiecznym trenera Borkowskiego cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej.
za podlaskisport.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (5)

szkoda Warmii :(

wrecz bym powiedzial
zaaaaaaaallll

Wigry Suwałki-Warmia Grajewo 0:0 /mecz w Suwałkach

Wigry 0:0 Warmia

Warmia coraz lepiej ;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.