Kraj

Spał w kradzionym BMW

Spał w kradzionym BMW

Śpiącego Litwina znaleźli policjanci w zaparkowanym na nieogrodzonej posesji bmw. Okazało się, że auto dzień wcześniej zostało skradzione w Niemczech. 26-latek został zatrzymany. Sprawą zajmują się zambrowscy policjanci.

Zambrowscy policjanci patrolujący drogę krajową numer 8 w miejscowości Sędziwuje zauważyli bmw na niemieckich numerach rejestracyjnych. Auto było zaparkowane na jednej z  nieogrodzonych posesji w rejonie drogi do Warszawy. Uwagę mundurowych zwróciło odkręcone od samochodu koło oraz śpiący w środku kierowca. Po sprawdzeniu okazało się, że jest nim obywatel Litwy. Oglądając samochód policjanci stwierdzili uszkodzenia zamka, co mogło świadczyć, że bmw pochodzi z przestępstwa. Sprawdzenia w policyjnych systemach potwierdziły ich przypuszczenia. Dzień wcześniej auto zostało skradzione w Niemczech. Mężczyzna najprawdopodobniej prowadząc samochód przebił oponę i nie potrafił poradzić sobie z awarią. 26-letni Litwn został zatrzymany w policyjnym areszcie. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci. Ustalają także, udział mężczyzny w kradzieży pojazdu. - informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.