niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 10440 wyświetleń

Spacer z aparatem

Oto co można znaleźć na  majowym spacerze w pod grajewskich lasach...

Foto: Maciek

 

niedziela, 1 października 2023

Michał Bajor - koncert w Łomży

niedziela, 1 października 2023

ZS2. Akcja "Sprzątanie Świata 2023"

Komentarze (7)

nie zaprzeczę ze to szokujący obraz..
ale niestety lasy są zanieczyszczone, i za każdym razem jest coś do nich wywożone..

Dopóki coś nie dotrze do pustych łbów, to na nic zdadzą się wszystkie programy ekologiczne. Takie widoki można spotkać nie tylko w okolicach Grajewa.

W okolicach Mieczy w gminie Rajgród okoliczni rolnicy zrobili wysypisko w starej żwirowni, obok której stoi pomnik pomordowanych w 1920r.Myślę, że jest to materiał na cały reportaż, a nie tylko na dwa zdjęcia.

co to jest cielak czy co ??:/:/:/:/

Może4 ogłosmy konkurs na najlepsze zdjęcie pomoże to władzom zlokalizowac smietniki a może i namierzyć sprawców. Ludzie sa atcy ,że nie szanują siebie na wzajem no i przyrody.

Na pierwszym zdjęciu to "konik, z drzewa koń na biegunach...". Naprawdę te zdjęcia są okropne. Pokazują prawdziwe oblicze ludzi, którzy nie szanują przyrody i nie dbają o czystość. Przecież to jest naturalne środowisko życia zwierząt. Zastanówcie, się gdyby tak na wasze podwórko śmieciarka wysypała całą zawartość kontenera...ciekawe jakie byście mieli miny. To był apel do sprawców tego typu zachowań jakie widzimy na przedstawionych zdjeciach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.