czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12080 wyświetleń

Spacer po straganach

Kalendarzowa zima trwa.

W tym roku wyjątkowo „ciepła” nie utrudniała pracy handlowcom z Targowicy Miejskiej w Grajewie. Jednak nie kryją oni także minusów tej niemal wiosennej aury – Zima była lekka to fakt, ale problemem jest z ciepłą odzieżą tj. kurtkami, płaszczami, golfami, które pozostaną na przyszły sezon – mówi jedna z pracujących tam kobiet.

Ale co jeśli trendy mody się zmienią? Każdy ma na to własne rozwiązanie, jedni organizują przeceny i wyprzedaże – niekiedy po cenach nawet niższych od cen za które towar został zakupiony, inni przetrzymują odzież do następnego sezonu – Bywało i tak, że klient kupował jakąś rzecz, która wisiała na wieszaku nawet dwa sezony, spodobała mu się i kupił, trendy mody nie miały tu widocznie znaczenia – dodaje inna pracownica.

Jak zgodnie twierdzą sprzedawcy od jakiegoś czasu największą popularnością wśród kobiet i dziewcząt cieszą się jeansy „rurki”, spodnie materiałowe – owszem, ale tylko okazjonalnie – Jeansów nic nie zastąpi, mam w szafie ponad 8 sztuk, a ciągle kupuję następne, spodni materiałowych nosić po prostu nie lubię – powiedziała 18-letnia Mariola rozglądająca się właśnie za nowymi jeansami.
Klientki zainteresowane są częściej eleganckimi bluzkami z cienkich materiałów o pastelowych, jasnych kolorach. Chłopcy stawiają na wygodę i niezmiennie preferują styl sportowy – łącząc bluzy z szerokimi jeansami, bądź spodniami dresowymi.

e-Grajewo.pl

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (8)

CZASAMI W SKLEPIE JEST TANIEJ JAK NA RYNKU

jestem tego samego zdania j.w.

Ceny na rynku sa wyzsze niz w sklepach , handlujacy chyba zapominaja ze to rynek..ja jade do elku i za 30 ł kupuje ladniutkie bluzki a na rynku byle jaka szmatka 50 zł heh smieszne....

do Ewy---a myslisz że wEłku to są inni handlujący hyhy, przecież wszyscy z Grajewa handlujący jeżdzą na giełdę---sam jeżdze i mam takie same ceny w Grajewie jak i w EŁKU

Dlaczego jeszcze tych bud nie polikwidowano ludzie to XXIw

EWA TO POWIEM ci ze gowno sie znasz na jakosci odziezy

moim zdaniem na rynku w Grajewie nie ma nic ciekawego.Ciągle to samo.Zdarzaja sie fajne ciuchy,ale drogie.I slabo gatunkowo niektóre.

w butiku w ełku można kupić taniej ubrania i dostać torbę firmową gratis sama tam kupuje ;p

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.