Sport

  • 8 komentarzy
  • 14587 wyświetleń

SP 1 – Mistrzem Województwa


Dnia 21.12.2011r w hali sportowej MOSiR w Grajewie odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców. W finale spotkały się po 4 najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców z naszego województwa. Po zaciętych pojedynkach wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z SP w Kupiskach, natomiast wśród chłopców podobnie jak w ubiegłym roku SP 1 w Grajewie.   

Klasyfikacja końcowa dziewcząt: 1. SP Kupiski – opiekun Adam Wszeborowski, 2.SP 47 Białystok, 3.SP Niedźwiadna, 4.SP 1 Grajewo.

Klasyfikacja końcowa chłopców: 1.SP 1 Grajewo – opiekun Norbert Szulc , 2.SP Kupiski, 3.SP Niedźwiadna, 4. SP 19 Białystok. Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się Ewelina Makowska – SP Kupiski (7 bramek)  i Rafał Kalinowski – SP 1 Grajewo (23 bramki) , natomiast najlepszymi bramkarzami: Ewa Dzierzgowska – SP  Kupiski i Maciej Wierzbicki – SP 1 Grajewo. Najlepszymi zawodnikami drużyn Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie zostali:  Emilia Danowska i Szymon Daniszewski. Zwycięskie drużyny będą reprezentować województwo podlaskie  w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w maju 2012 r. w Elblągu.

Skład drużyny:
Rafał Kalinowski
Dawid Kalinowski
Maciej Wierzbicki
Szymon Daniszewski
Szymon Wierzbicki
Mateusz Konopka
Jakub Cebeliński
Maciej Groszyk
Szymon Łaguna
Rafał Pieńczykowski
Piotr Łomotowski
Konrad Gleba


GRATULUJEMY

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (8)

Gratuluję! Oby tak dalej!

Taa. ;D

Gratulacje

Pan Szulc jest najlepszym nauczycielem wych-fiz .To juz drugi finał wojewodzki chlłopców SP1 w tym roku szkolnym.GRATULACJE i zycze za osiągnięte wyniki NAGRODY MINISTRA.Gratuluję całej druzynie -powodzenia na Mistrzostwach Polski w Elblągu.Jesteście wspaniali.

a jakie były wyniki meczy SP1 Grajewo??

12:1 półfinał z Niedzwiadną, 7:2 finał z Kupiskami

gratulacje dla chłopaków !!!

bramkarz z sp1 to niezłe ciacho!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.