środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 10982 wyświetleń

Sondaż wyborczy

-  wykonany przez Niezależną Grupę Badawczą w dniach 10-12 maja 2007 na reprezentatywnej grupie 987 Białostoczan. 
PYTANIE - Na który z poniższych KW zagłosuje Pan/i 20.05.2007 roku?

Związek Słowiański

1,0%

Białoruski Komitet Wyborczy

3,9%

Lewica i Demokraci

9,4%

Liga Polskich Rodzin

4,4%

Unia Polityki Realnej

12,1%

Polska Partia Pracy

0,6%

Nasze Podlasie

5,3%

Platforma Obywatelska

21,2%

Krajowa Partia Emerytów i Rencistów

3,7%

Piast

1,6%

Obwodnice tak, ekoterror nie

0,4%

Prawo i Sprawiedliwość

19,9%

Samoobrona

3,8%

Polskie Stronnictwo Ludowe

1,4%

Podlasie XXI wieku

0,9%

Zieloni

0,3%

Niezdecydowani

10,1%

Razem

100,0%

Tabelę udostepnił Tomasz Niebrzydowski

Komentarze (14)

no i POpij wodo

Wreszcie nasi górą!!!

hahah ta niezależna grupa badwacza to zapewne młodziezówka UPR:D UPR 12% to lepsze niż Kabaret Moralnego Niepokoju:D

to nie jest śmieszne. W wyborach uzupełniających do senatu we Wrocławiu Janusz Korwin-Mikke zdobył 18%. Proszę nie zapominać że JKM startuje w Białymsrtoku i widąc jego kampanię dzisia byłem u lekarza to wu\idziałem przyczepki z bilbordami. Sondaż przeprowadzono w Białymstoku a dużych miastach Upr ma poparcie . w skali całego województwa będzie ono oczywiście mniejsze , ale myślę że przekroczy 5%. poizdrawiam

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070511/BIALYSTOK/70511012

Ludzie zobaczcie jak tzw "uczciwe media" boją się UPR. W plebiscycie na najpopularniejszego kandydata nie ma Janusza Korwina-Mikke. Boją sie pismaki bo chronią swoich.

masz racje jaro,mnie to śmieszy tacy wielcy politycy z bogadym dorobkiem obietnic przedwyborczych ,a drżą przed jednym człowiekiem.Ujmując jemu wystawiają tym samym świadectwo o sobie.

Brawa! nareszcie Polska mądrzeje! Unie Polityki Realnej wygra wybory- zbierzmy siły idziemy odsunąć lewicę od władzy. Myślę, że w samym Grajewie UPR ma szanse dostać ponad 30%. Jedyna parta w Polsce która mówi że nic nie da tylko nie pozwoli zabrać. Pokonamy PO i PiS.

Unia Polityki Realnej - nareszcie nie tylko ja zauważyłem że PiS jest zbyt socjalny nak na prawicę, a Platforma jest zbyt blisko SLD. Ostatnia szansa prawdziwej prawicy.

Janusz K-M twierdzi, iż szczepienie nie powinno być obowiązkowe, iż nie powinno być obowiązkowe zapinanie pasów, ze szkoła nie powinna być obowiązkowa-ten człowiek powinien się leczyc.

do jakich celów zostało przedstawione to zdjęcie?? na świecie nie dzieje się nic bez powodu,ale w grajewie najwyrazniej tak.kiedy wreszcie nasz kraj się wyzwoli i OCZYŚCI???

"Janusz K-M twierdzi, iż szczepienie nie powinno być obowiązkowe, iż nie powinno być obowiązkowe zapinanie pasów, ze szkoła nie powinna być obowiązkowa-. "- zgadzam się z nim jak ktoś nie chce to niech nie musi tylko zeby potem nie liczyl na pomoc państwa - na tym polega wolność. Ja też będę głosowal na UPR. Pozdro

http://www.kurierporanny.pl/

Wiadomości 18.05.2007 o 20:00 TVP1 - sondaż przed wyborczy UPRu oczywiście nie było - ALE INNE PARTJE MIAŁY ŁĄCZNIE 13% !!!

Wolnosc woloscia tylko ze to juz jest anarchia. A jezeli rodzice mają nierówno pod sufitem, to ich dziecko moze byc z tego powodu np. nie zaszczepione, bo sie na to nie zgodzą. Paranoja.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.