Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10554 wyświetleń

Solary na szpitalu


    Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie w  ramach  Regionalnego  Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 - 2013  uzyskał  dofinansowanie w kwocie  394609,18 zł  na  "Poprawę  efektywności systemu grzewczego  Szpitala Ogólnego w Grajewie poprzez wykorzystanie OZE – kolektory słoneczne".

    Instalacja solarna wspomagać będzie  wytwarzanie  energii cieplnej  do produkcji  ciepłej wody użytkowej. Podstawowym źródłem ciepła  w szpitalu jest kompaktowy  węzeł cieplny  zasilany z  miejskiej sieci ciepłowniczej. Zastosowana instalacja solarna przyczyni się do zmniejszenia kosztów  za energię cieplną.
   
    5 września 2013 r.  został ogłoszony przetarg nieograniczony  na dostawę i montaż instalacji solarnej  (na dachu  budynku oraz wykonanie  solarnego węzła  cieplnego z płytowymi wymiennikami  ciepła) w bloku A  Szpitala.

    Całkowita wartość  projektu wynosi 464246,10 zł.


Komentarze (3)

co tak późno na to wpadli:/

ha ha ha to te 10 zl. na koncu pewnie najwazniejsze a ja pytam dlaczego tak pozno pieniozski byly nato jusz w 2007r.ale my tak mamy.jak malo czasu to na hura

Ciekawe, kto wygra ten przetarg?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.