poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10784 wyświetleń

Solary na szpitalu


    Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie w  ramach  Regionalnego  Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 - 2013  uzyskał  dofinansowanie w kwocie  394609,18 zł  na  "Poprawę  efektywności systemu grzewczego  Szpitala Ogólnego w Grajewie poprzez wykorzystanie OZE – kolektory słoneczne".

    Instalacja solarna wspomagać będzie  wytwarzanie  energii cieplnej  do produkcji  ciepłej wody użytkowej. Podstawowym źródłem ciepła  w szpitalu jest kompaktowy  węzeł cieplny  zasilany z  miejskiej sieci ciepłowniczej. Zastosowana instalacja solarna przyczyni się do zmniejszenia kosztów  za energię cieplną.
   
    5 września 2013 r.  został ogłoszony przetarg nieograniczony  na dostawę i montaż instalacji solarnej  (na dachu  budynku oraz wykonanie  solarnego węzła  cieplnego z płytowymi wymiennikami  ciepła) w bloku A  Szpitala.

    Całkowita wartość  projektu wynosi 464246,10 zł.


poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (3)

co tak późno na to wpadli:/

ha ha ha to te 10 zl. na koncu pewnie najwazniejsze a ja pytam dlaczego tak pozno pieniozski byly nato jusz w 2007r.ale my tak mamy.jak malo czasu to na hura

Ciekawe, kto wygra ten przetarg?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.