sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 22 komentarzy
  • 10795 wyświetleń

Sobota na sportowo 1 XII

- Dnia 01 i 02.12 2007 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Organizatorem igrzysk była Szkoła Podstawowa nr1 w Grajewie; sędzią głównym turnieju był Norbert Szulc.

Zdjęcia

- Dnia 01.12 2007 r. w Gmnazjum w Danówku i Szkole Podstawowej w Rudzie rozegrana została Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w piłce siatkowej  dziewcząt. Organizatorem gimnazjady było Gimnazjum w Danówku; sędziami  turnieju byli: Bogdan Sokół i Marek Duchnowski.

Zdjęcia
Zdjęcia

 Komunikaty końcowe


- Księża z parafii pw. Ojca Pio  zorganizowali dla dzieci i młodzieży sobotni wyjazd na lodowisko (foto niżej - powrót  autokaru z Białegostoku )

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (22)

bylam na siatce
bylo zawaliscie x)

Pozdrowienia dla ZSM nr 1

pozdrowienia dla PG3 a w szczegoolnosci dla chlopakow z 3a pozdro :*

Chociaz mielismy czwarte miejsce dziękujemy wszystkim za wspólną rywalizację POZDRO!!!!!!!!!

.. PG2 ;* ..Pozdrowienia - we are the champions ;D .. Hehe :))

jedynie waspsz i szczuczyn maja pojecie o siatkowce!!

11,10,7 z wasosza są bosSsSSsSkie

ehh mogli by coś poważniejszego zorganizować a nie turnieje dla dzieci które udają ze umieją grać no ale kiedyś w końcu trzeba się nauczyć ;)

Za tydzien maja chlopcy z gimnazjum siatkówke.na pewno bedzie ciekawiej

A kiedy i gdzie mają chłopaki zawody w siatkówkę??

Wez- Game_Over - nie udzielaj sie jak tego nie widziałeś dziewczyny z ZSM 1 grają lepiej od ciebie

A kiedy chłopaki mają??

9 Grudnia sa zawody w siate

wygrało pg 1, bo sedziowie z Grajewa i jeden z nich, to nauczyciel z PG1. Grajewo zawsze kręci

Wąsosz dobrze atakuje i ma świtną obronę... jak oglądAłem mecz z ich udziałeem byłem szoku!! muszą miec dobrego trenera!

tak!! to prawda, jedynie Wąsosz i Szczuczyn mialo czym sie popisac!! Grajewo zawsze pozostanie w ich cieniu, chocby niewiadomo jakich sędziów mieli!

... ;]] byŁo sUperr ... nie Narzekajjciee ... i ttaq pg3 jjestt najjlepsiejjszee niee ma mocnych hee xD Gratulejjszyn wygranejj ;*** i dzięKi za wspÓLno rywaLizajjciee ... aLe pamiętajjcie ze pG3 nnie brała ttego do sercaa i uważałaa to za rozgrzewkee oBy ttak dalejj dziewczynqi .... ;** pZdrr ... dlaa Go$ii aNyytkii i kępUszqaa ;)) ;pp

chlopacy z PG 1 zmiota wszystkich.zobaczycie jak sie gra w prawdziwa siatkowke.zapraszam na turniej w niedziele.nikt nie ma z nimi szans jestem pewna.zreszta jak co roku :)

SP 1 jest najlepsze i oczywiscie pokazujemy to na kazdych zawodach SP1 górą!!!!!!!!!!:-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.