czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

Smerfy w przedszkolu ZSM2

3 listopada 2016 r. starsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 przedstawili przedszkolakom inscenizację lubianej przez dzieci bajki pt. „Smerfy”. Celem przedsięwzięcia było wprowadzenie najmłodszych w świat bajek i nauczenie, że obcym nie należy ufać, a przyjaciołom należy pomagać w potrzebie.

Scenariusz zawierał elementy śmieszne, np. pocałunek Hogaty i Gargamela oraz zmuszanie go do posprzątania domu. Dzięki intensywnym próbom nad inscenizacją i pomocy ze strony nauczycielki języka polskiego p. Anny Charmułowicz, poznaliśmy techniki pracy aktorskiej. Nauczyliśmy się pracy w grupie i odpowiedzialności. Na zakończenie maluchy otrzymały od nas kolorowanki, wspólnie tańczyliśmy i malowaliśmy twarze. Dziękujemy przedszkolakom, że obejrzały naszą bajkę i bawiły się z nami. Obiecujemy, że przygotujemy kolejne inscenizacje dla naszych przedszkolaków.

Uczniowie klasy VI a ZSM nr 2 w Grajewie – Karolina Kulesza, Natalia Rakowska

 

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.