niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15227 wyświetleń

Skutki zmiany pogody!

W całym województwie szaleje bardzo silny wiatr.

Z powodu złych warunków atmosferycznych podlaskie służby mają setki interwencji. Strażacy wyjeżdżają głównie do powalonych drzew i konarów uniemożliwiających przejazd przez drogi, czy linii energetycznych. Pomagają też przy zerwanych przez wiatr arkuszach blachy i innych uszkodzeniach mienia. Na skutek awarii kilkanaście tysięcy mieszkańców w regionie nie miało prądu. Na szczęście nie odnotowano zdarzeń, w których ucierpieliby ludzie.


Jednostki powiatowej komendy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie wczoraj (15 III) interweniowały 12 razy. 9 wyjazdów dotyczyło powalonych drzew m.in. na terenie gminy Grajewo i Rajgrodu, inne zdarzenia to uszkodzenia linii energetycznych oraz bannerów reklamowych.Uwaga!

Jak podają meteorolodzy w ciągu najbliższych godzin na przeważającym obszarze województwa prognozuje się porywy wiatru 70-80 km/h, lokalnie 90 km/h.


Komentarze (2)

basen rozwaliło ha ha

to nie basen rozwalilo tylko plot przewrucilo... Niedowidzisz??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.